LG

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru veteran
Postări: 528
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: LG Nexus 4

Salutare,

Trebuie sa intelegi faptul ca bootloaderul oficial la telefonul LG Nexus 4 este blocat, indiferent de unde a fost achizitionat terminalul. Telefonul nu detine software customizat, el foloseste o versiune valabila pentru toti operatorii, sau chiar si pentru telefoanele cumparate la liber.

Multumesc,

Paul

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

@tudy88 a scris:

vreo informatie despre cand apare nexus 4 din nou in stoc? garantia este oferita de catre LG Romania?

Salut @tudy88!

Asa cum a scris Paul poti opta sa fii notificat automat prin email in momentul in care se reinnoieste stocul. In momentul de fata am aflat ca se estimeaza ca la data de 15 martie se va intampla acest lucru. Daca avem noutati vom reveni aici.

Zi frumoasa in continuare!

Tudor.

Vodafone
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎15-10-2012

In 18 martie nu e pe stoc. Am vazut ca nu mai este poza telefonului, ci scrie "Stoc Epuizat". Sa inteleg ca nu va mai fi pe stoc? Nu functioneaza procedura "anunta-ma cand revine pe stoc". Am verificat la LG L9 si nu m-a anuntat cand vine pe stoc, si azi e pe stoc. Dar nu imi mai iau LG ca astia nu fac actualizari software. Am un LG Optimus SOL si abia a facut acum o actualizare care nu a adus nici o imbunatatire. Daca imi mai iau un telefon , imii iau Nexus. 

Apropo, Nexus i9250 de la samsung nu se mai vinde la vodafone? 

Oricum preturile sunt mari la Vodafone, dar am 100 Euro puncte de loialitate si economisesc vreo 20 euro daca il cumpar de la vodafone Emoticon fericit

Daca nu va fi pe stoc pana in 18 aprilie il cumpar de altundeva , imi fac abonamentul cel mai mic, si punctele imi cumpar extraoptiuni.

Dar totusi as vrea sa il iau la vodafone pentru ca pana acum m-am inteles bine cu serviciul clienti.

Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

Buna cantemir

Colegii nostri de la depozitul central ne-au confirmat ca urmeaza sa fie alimentat stocul pentru Nexus 4 in perioada urmatoare insa nu avem un termen exact pentru a-l putea comunica. 

cantemir a scris:

Apropo, Nexus i9250 de la samsung nu se mai vinde la vodafone? 

Modelul Nexus i9250 nu se mai comercializeaza in reteaua noastra. 

Sper ca pana in luna aprilie sa fie disponibil in stoc pentru a-l putea achizitiona. Vom reveni aici cu detalii in momentul in care avem noi informatii.

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎15-10-2012
0

No, ce-ati facut? Ati scos cu totul din oferta Nexus 4?

Speram sa treaca perioadade 14 aprilie ca sa imi mai intre niste puncte ca sa-l achizitionez inainte de Paste.

Asta e, ce sa-i faci... Strategie de marketing...Intrebarea este "Ce fac eu cu 10000 de puncte acum? Emoticon fericit"

Membru de onoare
0

Buna 

Lg Nexus 4 se afla in stocul nostru online, il gasesti accesand pagina de aici. Observ ca sunt ultimele 5 bucati ramase.

ScreenShot161.jpg

Iti poti utiliza acum punctele de loialitate pentru a-ti achizitiona acest model de telefon.

Multumesc, 
Cristina

Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

Cei care inca nu sunt hotarati le recomand acest review.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012

[ Editat ]

Nexus 4, Nexus 7 and Nexus 10 get Android 4.3.

Android 4.3 for the Nexus 4.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Începător
Postări: 17
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

buna seara stie cineva care sint setarile pt. internet la nexus 4 luat din google play?

Membru de onoare
0

Buna ionvoila,

Setarile pentru LG Nexus 4 sunt urmatoarele: 

Vodafone Internet pe Mobil
Menu – Settings – More – Mobile Networks – Access Point Names – Apasam Menu (coltul din dreapta sus) – New APN
Name: VF Internet pe Mobil
APN: live.vodafone.com
Proxy: Nu completam
Port 8080
Username: live
Password: vodafone
Server: Nu completam
MMSC: Nu completam
MMS Proxy: Nu completam
MMS Port: Nu completam
MMS Protocol: Nu completam
MCC: 226
MNC: 01
APN type: default
Apasam Menu – Save
Menu – Settings – More – Mobile Networks si bifam Data Enabled

Dupa ce ai parcurs setarile este necesar sa inchizi/redeschizi telefonul si in mod normal conexiunea la internet poate fi realizataEmoticon care face cu ochiul.

Astept o confirmare din partea ta.

Multumesc, 
Cristina