LG

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru
Postări: 38
Înregistrat: ‎07-05-2012
0
Soluţie acceptată

LG Optimus 4x HD

Iata pret la liber in magazinele online, la liber:  "LG P880 OPTIMUS 4X HD (NEGRU) +...

720 x 1280 pixels, 4.7 inches (~312 ppi pixel density) 8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, LED flash
Preț redus!
1 501,51 lei"

Si aici costa o avere cu conectare! E posibil asa ceva?!

Începător
Postări: 25
Înregistrat: ‎09-11-2012

Re: LG Optimus 4x HD

se pare ca da... si nu numai la acest telefon este asa diferenta... oricum maine o sa rezolv si eu cumva cu prelungirea abonamentului sau portare la alt  operator... chiar nu imi explic aceste preturi... dar in fine... pana la urma ei vand, iar altiiii cumpara sau nuEmoticon care face cu ochiul 

Membru
Postări: 35
Înregistrat: ‎21-03-2012
0

cred ca s-au gandit ca operator fiind, in loc sa faca bani din servicii ,se apuca de bisnit cu telefoane.

ori cei care fac preturile stau prost la matematica ori au o sursa ascunsa de etnobotanice,

telefonul acesta este la 349euro la mediamarkt fara abonament si fara blocare in retea....operator fiind sunt convins ca la cantitatea de telefoane cumparate s-a obtinut un discount de la producator deci probabil ei le iau la vreo 300euro/buc

mie (fiind client de 14 ani)am primit urmatoarea oferta: un abonament de 15 euro/luna doi ani si primesc telefonul la modica suma de 379euro=1720ron .bineinteles telefonul blocat in retea cu posibilitate de deblocare dupa 2 ani contracost Emoticon fericit)))

acuma sunt doua variante: ori cred ca sunt eu prost ,ori ei Emoticon fericit))

in ambele cazuri eu luna viitoare probabil voi trece pe cel mai mic abonament posibilsau il voi porta si voi lua telefonul la liber pt a putea pleca cand doresc din retea.

ps: la o simulare al tel la mediamark telefonul costa 1euro la abonament de 30 euro la vdf germania,in romania la ab de 37euro la vdf tel costa 200 si ceva de euro!!! WTF????

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salutare tuturor!

Am transmis feedbackul vostru colegilor ce se ocupa de magazinul online. Daca vor fi luate masuri in acest sens veti observa asta pe pagina de vanzare a terminalului.

Vodafone
Începător
Postări: 25
Înregistrat: ‎09-11-2012
0

salut Tudor... nu numai la acest telefon sunt preturi prea mari zic eu ( parerea mea) ... pe langa faptul ca  aveti o reducere destul de mare la totii fabricanti de tel mobile... din cate stiu eu undeva intre 15-30% depinde de fabricant si de vanzari... ca si operator de telefonie mobila si de date... trebuie mers pe a atrage clienti nu de ai respinge prin cele mai mari preturi de pe piata... plus ca asta se si vede... tot mai multi clienti pleaca de la voi... nu are rost acum sa despic firul in 4 ...   banuisc ca stiiiii si tu prea bine cum sta treaba... dar nu ai ce faceEmoticon fericit)... dar totusi mai mult ca sigur ca se poate face cevaEmoticon care face cu ochiul 

Membru
Postări: 38
Înregistrat: ‎07-05-2012
0

Mersi.
Membru
0

[ Editat ]

342euro la mediamarkt.de la liber Emoticon fericit

Membru
0

[ Editat ]

achizitionat cu 250 euro(1137ron) de la cosmote cu abonament M+

oferta a fost un pic mai buna ca la fostul provider la care am fost abonat 14 ani Emoticon fericit)

si ca sa folosesc si eu * ca mai in toate ofertele,telefonul de la cosmote nu a venit blocat in retea Emoticon fericit

Membru de bază
Postări: 187
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Din păcate și eu am rămas mirat de prețul acestui telefon.