LG

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎05-09-2013
0

LG Optimus L9 (LG-P760)

Am achizitionat un telefon mobil lg-p760 in urm cu 3 luni din Italia de la Vodafone si astazi asa peste noapte mam trezit ca nu imi mai functioneaza wifi-ul, cand incerc sa il activez pur si simplu palpaie fara nici un rezultat si as dorii sa stiu exact daca am dreptul la garantie si in romania pentru ca am citit ceva pe siteul UE si am observat ca DA... dar vreau sa ma asigur inainte Va rog ajutatima..

Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

Re: LG Optimus L9 (LG-P760)

Buna yooocatyy

Pentru produsele achizitionate de la Vodafone Romania service-ul autorizat este Regenersis. Garantia oferita de producator este valabila insa pentru mai multe informatii este necesar sa iei legatura cu cei de la LG pentru a te putea indruma. 

ScreenShot203.jpg

Ai incercat sa-i dai telefonului o resetare la setarile din fabrica? 

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎05-09-2013
0

Iti multumesc pentru raspuns si Da am dat resetare si cateva ore chiar am facut tot posibilul sa aflu problema in plus am detectat ca nici bluetooth-ul nu mai functioneaza... o sa iau legatura cu cei de la lg de care

mi-ai spus maine cat de repede posibil

Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

Buna yooocatyy,

Daca ai timpul necesar, te rog, sa revii cu un raspuns prin care sa ne spui in ce locatie ai trimis telefonul in service. Sper ca situatia intampinata sa fie remediata rapid Emoticon care face cu ochiul.

Multumesc,
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg