LG

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Colaborator debutant
Postări: 54
Înregistrat: ‎22-03-2014
0

Re: LG T385B se blocheaza

Cand am vazut,ca am avut probleme cu internetul vodafone,am decis cand s-a terminat perioada contractuala,sa renunt,ca era scump si nu isi meritau serviciile banii platiti.M-am abonat la Vodafone,pt ca doar in aceasta retea am semnal la mine in localitate,pt ca daca aveam semnal si in alta retea mobila,demult as fi renuntat si la abonamentul Vodafone.

Highlighted
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

[ Editat ]

DACA iti doresti o experienta Android,recomandarea mea este sa vinzi telefonul actual, si sa-ti cumperi un altul.Un altul asupra caruia sa te interesezi mai bine.

Decat sa fi cumparat LG-ul mai bine ai fi optat pentru Smart Mini.

Vodafone
Colaborator debutant
0

Nu am avut,cum sa testez telefonul in magazinul partener Vodafone,unde am incheiat contractul,pt ca telefonul avea bateria descarcata.

Membru VIP
0

IN caz de achizitie,fata din magazin a fost amabila sa puna dispozitivul la incarcat.Cu siguranta,ai fi beneficiat de acelasi ajutor.

Vodafone
Colaborator debutant
0

Cu siguranta,peste 2 ani cand,se va termina acest contract,nu o sa-mi mai prelungesc contractul.

Colaborator debutant
0

La vechiul contract,am fost mintit,pt ca mi s-a zis ceva si am avut alte servicii.

Membru VIP
0

[ Editat ]

Asta e alegerea ta.Ceeace este important de constientizat este faptul ca,experienta asta neplacuta tine de superficiala informare cu privire la achizitie.

In fiecare an fac achizitii de telefoane,nu doar la Vodafone.Cand in magazin mi se propune ceva,imi iau o ora de informare,apoi fac reinnoirea.

Vodafone
Colaborator debutant
0

Platesc serviciile de telefonie Vodafone,dar ce platesc,vreau sa consum.Am avut o data un contract cu 100 de minute nationale si 1350 de minute in retea pe an.Nu stiu de ce,am avut 1350 de minute in retea pe an,pt ca daca vorbeam in retea imi lua din minutele nationale.

Colaborator debutant
0

Atunci,trebuia sa-mi explice,ca acele 1350 de minute in retea pe an,sunt doar de forma,ca nu pot fi folosite.

Colaborator debutant
0

Am avut,pana luna asta un abonament familia,cu trei numere in abonament.Mi s-a zis atunci,ca toate cele 3 numere au cate un numar favorit,dar in realitate doar un numar din cele 3 numere,avea numar favorit.