LG

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

Re: LG T385B se blocheaza

Buna User330

Sora ta ce model de telefon utilizeaza? Daca telefonul a fost verificat in service si colegii nostri nu au sesizat nici un defect inseamna ca telefonul este functional.

Prin conexiunea mobila de internet nu poti face streaming de pe telefonul tau intrucat se conecteaza doar pe 2G, poti vizualiza filmulete pe Youtube, de exemplu, prin conexiunea 3G, pe un telefon care este compatibil cu aceasta tehnologie.

Trebuie sa ai in vedere ca telefonul tau nu este unul dintre cele mai performante de pe piata si ca fiecare functionalitate a fost luata in considerare de producator pentru a fi sau nu implementata in acest model.

Te rog sa imi oferi intr-un mesaj privat numarul fisei de service sau codul IMEI al aparatului pentru a verifica informatiile privind verificarea/reparatia telefonului.

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Colaborator debutant
Postări: 54
Înregistrat: ‎22-03-2014

Am trimis telefonul in service si am trimis la Vodafone,cu datele cerute pentru a se verifica,fiecare etapa a reparatiei in service.

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

Buna User330

Sa inteleg ca ai trimis inca o data telefonul in service?

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Membru de bază
Postări: 195
Înregistrat: ‎31-03-2012

Păcat ca Vodafone nu mai are în stoc,demult, celebrele Samsung S5260 Star 2.Desi aveau ,.la fel ca LG T385B, sistem de operare proprietar ,Java cu alte cuvinte, functionau foarte bine ...de la touchscreen la camera...jocuri Java,muzica ,filme format mp4...Internet si wifi ireprosabil..Singura problema era lipsa unui senzor de proximitate .,asa ca dacă frecai telefonul de ureche in timpul unui apel ..aveai probleme cu apelul..Toti ai mei si-au luat acest telefon .să fie 4 ani de-atunci.. Acum.nu ma despart de smartphone nici cand ma duc în gradina la sapat .dara-mi-te cănd intru prin anumite magazine..Acolo,pe loc ,intru pe site-urile lor si verific specificatiile tehnice,cu vanzatorii nici nu stau de vorbă..Ata ete. .accesul la informatie inseamnă optiuni finalizate prin decizii optimale.. Sa-mi fie iertat puseul de sinceritate...
VODAFONE SEMPER FIDELIS !
Sfătuitor
Postări: 126
Înregistrat: ‎10-04-2014
0

[ Editat ]

Daca nu are probleme telefonul LG T385,de ce sta 2 saptamani in service??????Sunteti niste mincinosi!!!!!!!!!!Vreau pt,ca nu v-ati indeplinit partea din contract sa-mi fie modificat abonamentul din Vodafone Easy 9 in Smart 11 si cu telefon,iar telefonul defect din service categoric ca nu-l mai doresc,ca nu am incredere ca va fi reparat.Daca nu mi se modifica din Easy 9 in Smart 11 cu telefon,va voi da in tribunal si nu glumesc.

Sfătuitor
0

Astept,explicatii,de ce a sta telefonul 2 saptamanii,in service daca ziceti ca,nu e defect?????????

Sfătuitor
0

Am adus,telefonul m-ai stricat,fata de cum l-am trimis,in service.Dupa ce l-am adus din service,telefonul nu mai recunoaste nici un fel de SIM.Ce se intampla in serviceul Regenersis??????Strica telefoanele si alte produse Vodafone,trimise in serviceul respectiv!!!!!!!!!!!

Sfătuitor
0

Mi-a stat telefonul,degeaba 2 saptamani in seviceul Regenersis,urat din partea cui se ocupa de rezolvarea acestei probleme!!!!!!!Vad,ca nu mai daca sunteti amenintati cu ANPC-ul si cu judecata,va faceti si treaba!!!!!!!!

Membru de onoare
Postări: 803
Înregistrat: ‎03-04-2012
0

[ Editat ]

Salut alin_ioan235,

Te rog sa imi oferi, prin mesaj privat, IMEI-ul telefonului pentru a solicita mai multe informatii service-ului cu privire la aceasta situatie.

De asemenea, pentru perioada in care nu ai beneficiat de telefon, deoarece a fost in service, ti-a fost oferita o luna de abonament gratuit.

Multumesc,
Adrian
Sfătuitor
0

Nici dupa ce l-am adus din reparatie,nu ma impresiona cum functiona telefonul.Am scapat de telefon,ca l-am vandut cu tot cu garantie.Daca cumparatorul telefonului,o sa aiba probleme cu telefonul,va trebui sa reparati telefonul,ca are garantia,ce am vanduto cu tot cu telefonul!!!!!!!!!!!