LG

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de bază
Postări: 187
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

LG-sectiune producatori

Cred ca este binevenit ca LG sa apara la sectiunea producatori,mai ales ca Vodafone comercializeaza aceasta marca si exista deja o comunitate mare de posesori telefoane LG

Highlighted
Începător
Postări: 13
0

Re: LG-sectiune producatori

Am vrut sa deschid un topic pe acesta tema ,a lipsei producatorului LG de pe pagina principala dar am observat acum titlul ! E pacat sa nu apara la producatori avand atatea modele si developeri !

Membru de bază
0

Totul depinde doar de moderatori,deja vad ca pe aceasta arie se deschid mai multe subiecte referitor la aceasta marca.

Si asa este,ai dreptate cred ca este printre putinele modele care are asa un suport mare din partea developerilor.

Sfătuitor
Postări: 29
Înregistrat: ‎16-01-2012
0

@feribalint a scris:

Totul depinde doar de moderatori,deja vad ca pe aceasta arie se deschid mai multe subiecte referitor la aceasta marca.

Si asa este,ai dreptate cred ca este printre putinele modele care are asa un suport mare din partea developerilor.

Veti vedea ca in curand va exista o rubrica pentru LG, asa cum exista si pentru celelalte marci mari(ex. HTC, Samsung ect). Toate mesajele legate de LG vor fi mutate acolo de catre moderatori.

Membru de bază
0

Multumesc pe aceasta cale moderatorilor care au creat aceasta sectiune dedicata acestui producator.