LG

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎26-11-2012
0
Soluţie acceptată

OPINIE

Salut!Incerc de o saptamana sa mi spun si eu opinia despre noul telefon achizitionat de la vodafone(prelungire de contract)si nu reusesc,imi spune la sfirsit ca nu se poate datorita unor probleme tehnice,.Chiar asa de greu se rezolva?Este vorba de LG T385b si are 0 opinii!!Am trimis si mail la asistenta si nu am primit nici un raspuns,poate aici am noroc.multumesc anticipat!

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: OPINIE

Salut!

Asa am incercat eu ,pentru Huawei R205.Cand am dat trimitere s-au intamplat de toate pe site,numai afisare rezultat,nu.Dupa vreo 2 saptamani,vad ca exista o opinie la acest terminal."Ia sa vedem cine si ce a scris." Cand citesc,era opinia...mea.  Emoticon fericit)

Ionut

Vodafone
Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎26-11-2012
0

Emoticon tristSalut!Tu ai avut noroc si ti ai vazut opinia,poate si altii,eu sunt rabdator si astept totusi un raspuns de la un moderator,ms oricum pentru atentie.

Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012

Buna cristitz

Am verificat si intr-adevar nu sunt centralizate informatiile si este generata o eroare. Am escalat situatia si urmeaza sa revin cu un raspuns in momentul in care se pot adagua opiniile la telefoane.

De regula , dupa inregistrarea formularului, informatiile/comentarile lasate sunt in prealabil verificate si ulterior postate.

ScreenShot022.jpg

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg