Modemuri internet

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎16-01-2013
0
Soluţie acceptată

Modem 4G

Salut

Sunt si eu interesant de un modem 4G nelimitat daca se poate si cat mar costa abonamentu pe luna sau daca nu alt abonament cu cati mai multi Gb ca consum la greu Emoticon foarte fericit

Astept parerile voastre multumesc.

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Re: Modem 4G

[ Editat ]

Salut!

Inteleg ca esti interesat de un abonament de internet cu trafic nelimitat 4G fara limita de trafic. Exista abonamentul Wi-Fi Acasa,ce ofera internet nelimitat.Serviciul costa 12 euro lunar,iar la activare primesti si un router,DWR921.Se poate obtine numai din magazine.Daca il achizitionezi impreuna cu un abonament RED,valoarea lunara scade de la 12 euro la 9.6 euro.Detalii aici. De retinut ca,acest serviciu poate fi utilizat doar in zona unde s-a initializat SIM-ul.

Alternativ,exista promotia de date,ce ofera mobilitate la nivel national.Daca iti doresti un abonament cu trafic consistent,poti aplica pentru abonamentul TURBO 4G.

Turbo 4G  29 €

30GB 150 Mbps nelimitat la viteza de 256 Kbps nelimitat la viteză maximă, în intervalul orar
23:00 - 6:00

+ Vodafone Cloud 50 GB
+ Muzică prin Zonga 24 luni
+ TV prin Seenow şi pachetul Koolnet 24 de luni
+ Antivirus PC Protection 24 de luni
+ Activeaza gratuit Secure Net

Impreuna cu acest abonament primesti gratuit modemul wi-fi Vodafone R215.

Recomand modemul.A fost achizitionat de un amic,iar experienta cu el este una placuta.

Vodafone
Vizitator
0

Abonamentu de 12 euro care ai zis primadata este 4G si am trafic nelimitat si pot sa descarc filme sa ma uit online la ele fara probleme ca eu stau in zona rurala

Membru VIP

Abonamentul de 12 euro lunar,Wi-Fi Acasa,este cea mai buna solutie pentru tine. Emoticon care face cu ochiul

Vodafone
Vizitator
0

Nu e scump deloc daca pot sa vad film online de exemplu de 2 ore sa mearga si sa pot descarca si eu filme etc

Ms de ajutor luni ma duc la un magazin de vodafon sa imi iau si eu

Membru VIP
0

Succes cu achizitia!  Emoticon care face cu ochiul

Vodafone
Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎11-05-2015
0

Vezi ca Routerul Wireless D-link DWR-921 pe care ti-l ofera la abonament are probleme.Se deconecteaza des.Iti sugerez sa folosesti altul.

Highlighted
Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎11-05-2015
0

Vedeti ca Routerul Wireless D-link DWR-921 are probleme.Se deconecteaza foarte des.Schimbati-l cat mai repede.Upgradul de firmware nu la ajutat.