Modemuri internet

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎13-04-2012
0
Soluţie acceptată

Optiune internet

Am incaracat ieri cartela de internet cu 9 euro ca sa pot activa acum optiunea aceea de internet 1GB+1GB , insa acum cand apas "Adauga" la optiunea respectiva, nu se incarca! Am dat refresh de multe ori la pagina si am asteptat si 10 minute , insa nimic!

Membru cu acte în regulă
Postări: 281
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Optiune internet

Buna valexandru,

S-a mai discutat problema si aici. Lasa-mi te rog un mesaj privat cu numarul cartelei de internet pentru a te ajuta cu activarea extraoptiunii.

Multumesc,
Raluca
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎04-05-2012
0

Am si eu nevoie de activarea optiunii 2+2G. Creditul exista dar nu pot accesa serviciul. Numarul este 0735039620. Multumesc anticipat.
Membru cu acte în regulă
Postări: 281
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna EOS5DMKII,

A fost activata extraoptiunea 2Gb+2Gb pe numarul de internet.

O duminica frumoasa!

Multumesc,
Raluca
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎28-05-2013
0

Buna ziua,

As vrea sa activez extraoptiunea 1.5 GB pe mobil (abonament). ma puteti ajuta, va rog?

Multumesc,

Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012
0

Buna roxana-pestrita,

Trimite-mi, te rog, un mesaj privat care sa contina numarul abonamentului pe care doresti activarea extraoptiunii si te voi ajuta cu drag.

Multumesc,
Roxana

Membru de onoare
0

[ Editat ]

In urma conversatiei avute in mod privat am activat pe numarul tau extraoptiunea Internet pe mobil 1,5GB cu 10 euro/luna, TVA inclus. Aici poti gasi informatii utile despre functiile telefonului pe care il utilizezi.

O zi frumoasa si navigare pacuta! Emoticon care face cu ochiul

Roxana

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎28-05-2013
0

Buna ziua,

Pe ultima factura emisa imi apar 2 convorbiri dublate (este vorba de trafic internet). se poate verifica, va rog?

Multumesc, 

Membru de onoare
0

Buna Roxana,

Te rog sa-mi oferi mai multe detalii, cum ar fi data si ora inregistrarii convorbirilor/sesiunilor la care faci referire, prin mesaj privat.

Multumesc,
Roxana

Membru de onoare

Buna Roxana,

Evenimentul prin care se face trecerea dintr-un anumit pachet de minute sau trafic de internet in altul (sau cost suplimentar) este inregistrat de doua ori in contul MyVodafone, insa facturat o singura data. Aceste evenimente sunt marcate cu semnul # pe factura.

Multumesc,

Roxana