Modemuri internet

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎06-05-2012
0

Re: Optiune internet

Sal!

Am incercat sa-mi activez optiunea 4+4 GB. Am credit, dar nu merge!!!! Te rog frumos sa o activezi tu. Nr: 0727567368.

Sper ca se poate rezolva cat mai repede!!!! Multumesc anticipat!

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎05-05-2012
0

Multumesc frumos pentru promptitudine si pentru credit ul pierdut incercand activarea unei extraoptiuni !
Vizitator
0

[ Editat ]

Am si eu aceeasi problema de 3 zile ma chinui ca sa adaug o optiune de net. Nu e posibil asa ceva !!!!!!!!! deja mi-a papat 3 EURO. Am incarcat cu 13 euro si mai am 10.89. Toti banii i-am cheltuit pentru a-mi activa optiunea de 12 EURO pe care acum nu o mai pot activa. Luna de luna eu trebuie sa-mi iau vocher de 13 EURO ca sa-mi activez extraoptiunea de 12 euro pentru ca imediat cum imi bag creditu si intru sa-mi in My Vodafone sa activez optiunea imi papa din credit si ma trezesc cu 12.55. Rezolvati va rog aceste probleme si activati-mi o extraoptiune pana nu raman fara credit ! NUMARUL MEU ESTE : 0722906512

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

[ Editat ]

Salut travel100988 si test90210 si bine ati venit pe forumul Vodafone.

Optiunile pe care le doreati au fost activate.

@travel100988 a scris:

Sal!

Am incercat sa-mi activez optiunea 4+4 GB. Am credit, dar nu merge!!!! Te rog frumos sa o activezi tu. Nr: 0727567368.

Sper ca se poate rezolva cat mai repede!!!! Multumesc anticipat!

Ai ales oferta Internet cu 4 GB + 4 GB trafic. Valabilitatea ofertei incepe de la prima conectare la Internet, in afara site-ului Vodafone. Multumim!
07/05/2012 07:53:59

@test90210 a scris:

Am si eu aceeasi problema de 3 zile ma chinui ca sa adaug o optiune de net. Nu e posibil asa ceva !!!!!!!!! deja mi-a papat 3 EURO. Am incarcat cu 13 euro si mai am 10.89. Toti banii i-am cheltuit pentru a-mi activa optiunea de 12 EURO pe care acum nu o mai pot activa. Luna de luna eu trebuie sa-mi iau vocher de 13 EURO ca sa-mi activez extraoptiunea de 12 euro pentru ca imediat cum imi bag creditu si intru sa-mi in My Vodafone sa activez optiunea imi papa din credit si ma trezesc cu 12.55. Rezolvati va rog aceste probleme si activati-mi o extraoptiune pana nu raman fara credit ! NUMARUL MEU ESTE : 0722906512

Pentru tine am si incarcat contul pana la valoarea de 12 euro.

Ai ales oferta Internet cu 2 GB + 2 GB trafic. Valabilitatea ofertei incepe de la prima conectare la Internet, in afara site-ului Vodafone. Multumim!
07/05/2012 07:58:56

In momentul in care situatia se va rezolva, veti primi si un SMS de confirmare pe numarul de Cartela Internet. De fapt i-am adaugat in aplicatia de notificare automata pe toti cei din acest topic si celelalte similare. Navigare placuta!

Multumesc,
Tudor. 

Vodafone
Vizitator
0

Mersi mult Tudor.

Vizitator
Înregistrat: ‎07-05-2012
0

Buna ziua,
Va scriu acest mesaj ca urmare a incercarii si esuarii de a-mi activa optiunea de internet de 12 EURO (2GB+2GB). Mentionez ca am incarcat cartela cu 15 euro si am incercat de nenumarate ori sa activez extraoptiunea pentru internet (doream sa o activez pe cea de 15 euro dar din pacate creditul meu s-a diminuat inexplicabil ajungand in acest moment la 14,71 euro). Trecand peste acest inconvenient, as dori sa stiu de ce nu imi pot activa extraotiunea mentionata mai sus. Am incercat pe contul meu Myvodafone(la submeniul activare extraoptiuni) de foarte multe ori si nu se incarca, iar atunci cand totusi se incarca alegerea facuta de mine, se afiseaza mesajul  ca serviciul este momentan indisponibil. Avand in vedere ca am nevoie urgent de utilizare a internetului, si deja au trecut aproximativ 5 zile de cand am incarcat cartela as dori sa stiu cand se poate rezolva!
Totusi am platit pentru un serviciu iar eu nu ma pot folosi de el. Am inteles ca poate sunt unele probleme tehnice dar totusi mi se pare o lipsa de profesionalism din partea dvs.
In speranta ca situatia prezentata de mine mai sus, se va rezolva cat mai curand posibil, va multumesc anticipat,
Toma (nr tel:0722.127.134)

P.S:Am incercat sa intru in legatura telefonica cu un reprezentand al dvs. dar sincer acest lucru este aproape imposibil. "

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012

[ Editat ]

Salut toma1999.

Imi prezint scuze ca in tot acest timp nu ai putut activa optiunea dorita. Informatii privind disfunctionalitatea pe care o intampinam au fost date de mine si de colegii mei, mai sus. E bine ca ne-ai gasit pe acest forum. Poti apela oricand la noi.
Am reincarcat contul pana la valoarea de 15 euro si am activat optiunea de  4 GB + 4 GB trafic conform cu mesajul de mai jos.

Ai ales oferta Internet cu 4 GB + 4 GB trafic. Valabilitatea ofertei incepe de la prima conectare la Internet, in afara site-ului Vodafone. Multumim!
07/05/2012 17:47:50

Navigare placuta,

Tudor.

Vodafone
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎04-05-2012
0

Multumesc frumos. 

Highlighted
Vizitator
Înregistrat: ‎07-05-2012

Buna dimineata,

Multumesc mult pentru promptitudine, TUDOR!

O zi buna.