Modemuri internet

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

Optiune internet

Am incaracat ieri cartela de internet cu 9 euro ca sa pot activa acum optiunea aceea de internet 1GB+1GB , insa acum cand apas "Adauga" la optiunea respectiva, nu se incarca! Am dat refresh de multe ori la pagina si am asteptat si 10 minute , insa nimic!  asta e nr  0722700052

Membru veteran
Postări: 528
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: Optiune internet

Salutare,

Am rugamintea sa imi trimiti numarul tau de telefon de contact. Am verificat contul tau si nu am gasit o problema, in schimb am nevoie sa fac cateva verificari din browserul tau.

Multumesc, Paul

Vizitator
0

Nu imi pot activa extra optiunea 4+4 imi da serviciu indisponibil ma poati ajuta. nr de cartela este 0722700052

Vizitator
0

Sal again: poti sa imi activezi extraoptiunea 4gb+4gb ca mi-am mai pus credit. nr 0722700052 nu mai am nevoie de 1+1

Vizitator
0

ms mult pt ajutor sa rezolvat.

Membru de bază
Postări: 196

[ Editat ]

Buna, 

Ti-am activat optiunea de 4GB+4GB. Momentan, se pot intampina dificultati in activarea optiunilor din MyVodafone. Situatia este cunoscuta si lucram la remedierea acesteia. Te asiguram ca depunem toate eforturile necesare astfel incat reincarcarile din MyVodafone sa redevina posibile in cel mai scurt timp.

Multumesc,

Valentina 

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎04-05-2012
0

Am si eu nevoie de activarea optiunii 2G+2G te rog frumos. Am credit in cont dar nu pot accesa serviciul. Numarul este 0735 039 620. Astept confirmarea. Multumesc anticipat.

Membru veteran
Postări: 528

Salutare EOS5DMKII,

Iti urez bun venit pe forumul nostrusi imi doresc ca experienta ta in aceasta comunitate sa fie una cat se poate de placuta. Vreau sa te anunt ca tocmai am activat optiunea de 2-2GB pe cartela ta de internet.

Faptul ca nu poti accesa contul sa iti activezi singur aceasta optiune, reprezinta o situatie cunoscuta de noi si in curs de remediere.

Navigare placuta, Paul.

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎05-05-2012
0

Am incaracat cartela de internet cu10 euro ca sa pot activa acum optiunea aceea de internet 1GB+1GB , insa   cand apas "Adauga" la optiunea respectiva, nu se incarca! Am dat refresh de multe ori la pagina si am asteptat si 10 minute , insa nimic!  Ma chinui de 3 zile sa activez extraoptiunea si acum deja am doar 6 euro , 4 euro i am pierdut incercand sa activez o extraoptiune ! Numarul meu de cartela internet este : 0727554836 , Va rog frumos sa imi activati macar optiunea de 5euro macar ! Multumesc anticipat si rezolvati problema pentru ca nu este corect sa incerc 3-4 zile la rand sa imi activez o optiune fara nici un rezultat !

Membru de bază
Postări: 196

Buna, sugiceapuci.

In primul rand, dorim sa ne cerem scuze pentru neplacerile cauzate de nefunctionarea reincarcarilor din contul MyVodafone. Situatia este cunoscuta si te asiguram ca depunem toate eforturile necesare astfel incat serviciul sa redevina functional in cel mai scurt timp.

Ti-am activat optiunea de 1GB+1GB si ti-am realocat creditul lipsa de pe cont.

Iti doresc navigare placuta si te mai asteptam pe forumul nostru.

Multumesc,

Valentina