Modemuri internet

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎19-02-2012
0

Problema Stick K3765

Buna

Am o problema cu stickul k3765 am abonament facut pe 2 ani si am oferta 4 gb trafic si viteze pana la 21 mb/s stau inafara oraselor dar prind 3 G 

Problema este ca am lag (ping) prea mare in unele jocuri (CS CSS etc) si vreau sami trimiteti sau sami postati pe acest forum niste configurati la retea 

Probleme cu semnal si alte chesti nu am mi se conecteaza la 3 G (HSUPA) imi merge cu vreo 2 3 mb  

Din cate am observat eu am vazut 2 chesti am 2 modemuri unu pe abonament unu pe bani

La celelalt stick mi se conecteaza la reteaua HSPDA si e tot k3765  akolo nu am laguri sau alte prosti numa pe acesta de acea va rog sa gasiti o remediere daca se poate la aceste probleme vam lasat poza la care imi trebuie configuratile optime pt ca sa nu mai am lag (ping) 

Multumesc

La revedere

Petran
Membru cu acte în regulă
Postări: 281
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Problema Stick K3765

Buna,

Te rog sa imi lasi prin mesaj privat numarul de telefon al abonamentului de internet pentru a face verificari.

Mesageria privata o poti activa de aici.

Multumesc,
Raluca
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎23-02-2012
0

sal     ai reusit sa scapi de lag(ping) pana la urma ? si eu am aceiasi problema

Highlighted
Sfătuitor
Postări: 97
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

salut, cum am spus la alte posturi incearca mobile partner , oare merge mai bun, pt ca soft vf e c a m cu multe eroare Emoticon fericit