Modemuri internet

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎10-06-2012
0

internet vodafone

Buna! Am un abonament la internet , modem 2G si la fiecare factura se acumuleaza niste puncte (deja am 550). Stiu ca la abonamentele de telefonie mobila se pot folosi in schimbul unor produse ale firmei insa la internet nu stiu exact cum sta treaba. Ma lamureste cineva ce e cu punctele alea si ce pot sa fac cu ele?

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Re: internet vodafone

[ Editat ]

victorita a scris:                                                                                                                                                                         l

Buna! Am un abonament la internet , modem 2G si la fiecare factura se acumuleaza niste puncte (deja am 550). Stiu ca la abonamentele de telefonie mobila se pot folosi in schimbul unor produse ale firmei insa la internet nu stiu exact cum sta treaba. Ma lamureste cineva ce e cu punctele alea si ce pot sa fac cu ele?

Buna victorita ,si bine ai venit pe forum.

Indiferent,ca sunt acumulate in baza serviciilor de voce sau  de internet,destinatia lor este aceiasi.

Detalii,despre ce anume poti cumpara cu punctele de loialitate acumulate,gasesti aici

Selection_018.png

Un raspuns in sensul acesta a fost oferit de Ramona,recent,aici

Selection_019.png

Daca pe langa abonamentul de internet,mai dispui si de un altul de voce(ma refer ca ele sa fie pe acelasi titular),atunci punctele se pot cumula pentru cumpararea de produse si servicii Vodafone.

Multumesc!

Ionut

Vodafone