Motorola

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎16-11-2013
0

Moto G

Pe cand Moto G in oferta Vodafone? 

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Moto G

Salut!

Informatii despre aparitia in oferta Vodafone ,a unor noi modele de telefoane,se ofera cand acestea devin oficiale.Exista un topic ,aici,la care te poti abona,iar in momentul disponibilitatii,vei fi notificat pe email.

Vodafone
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

[ Editat ]

"Acest terminal sub brand Vodafone se pare că va fi construit de Yulong, producătorul modelelor Coolpad.

Cu un astfel de telefon am făcut cunoştinţă de curând. Nu ştim dacă Smart 4G va ajunge şi în ţara noastră. Momentan, Vodafone România menţionează pe site-ul oficial suport pentru conexiuni LTE cu viteze de până la 100 Mbps la download şi până la 50 Mbps la upload. Anunţul oficial pentru Smart 4G este aşteptat în viitorul apropiat."

sursa

telefonul este disponibil in UK, la preturi incepand cu £135 pentru versiunea de  8GB si  £159 pentru cea de 16GB

sursa

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎16-11-2013
0

[ Editat ]

Care este lagatura intre Moto G si acel telefon cu brand Vodafone?

Disponibilitatea Moto G-ului in UK la pretul mentionat este corecta, insa ce faci cu garantia in caz de Doamne fereste... sau cu punctele pe care le ai deja la Vodafone? nu e pacat sa le pierzi cumpand la liber din UK?

Membru VIP
0

[ Editat ]

Cred ca e prematur sa afli daca va ajunge in portofoliul Vodafone din Ro!

Totusi, probabilitatea este destul de mare!

In caz contrar, vei gasi cu siguranta un alt colos ce comercializeaza telefoane mobile si-l vei putea cumpara de acolo.

Punctele Vodafone nu vor fi pierdute, le vei putea folosi in alt scop de ele.Emoticon fericit

Bafta!

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru VIP
0

Cinva spunea, aici, la comentari ca nu va ajunge in Ro ( oficial! )

Eu nu pot crede asta!

Pana acum se pot bucura de el cei din Brazilia, Germania și UK

In ianuarie ajunge in SUA, deci la noi prin martie sigur o sa apara Emoticon fericit

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Începător
Postări: 15
Înregistrat: ‎23-03-2012
0

[ Editat ]

Intre timp acest model se gaseste deja in vanzare "gratuit" la un abonament de 13£ la Vodafone UK. Acum se poate da un raspuns clar in legatura cu aducerea celor doua variante (8 respectiv 16 Gb) de Moto G si la Vodafone Romania?

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012

Salut, Ge0rge10!

Dupa cum se vede, mi-am expirmat si eu opinia personala pe linkul dat de Matei la vremea respectiva. Insa cum s-a scris de mai multe randuri, te vom putea notifica asupra datei de lansare doar in momentul in care se va emite comunicatul oficial si va fi si in stoc pe site. 

Iti multumesc pentru intelegere.
Tudor

Vodafone
Începător
Postări: 15
Înregistrat: ‎23-03-2012
0

Dragut raspuns. Intodeauna am admirat persoanele care pot sa-ti dea doua raspunsuri contradictorii in aceiasi propozitie. Haios e ca pe e-mag oferta pentru MotoG e cu abonamente vodafone smart chiar daca telefoanele sunt dual sim (daca erau single sim probabil ca nu ma mai deranjam sa va intreb). Oricum, multumesc pentru un raspuns tipic. Sa aveti o zi buna.