Motorola

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012

Motorola Nexus 6

[ Editat ]

Motorola Nexus 6 a fost anuntat oficial, este produs de catre Motorola ai rulează Android 5.0 Lollipop.

• ecran de 5,96 inchi cu rezoluția 1440 x 2560 pixeli cu panou Super AMOLED, Gorilla Glass 3;
  • cameră de 13 megapixeli cu stabilizare optică, f/2 si HDR+, filmare 4K;
  • cameră frontală de 2 MP;
  • chipset Snapdragon 805, 3 GB memorie RAM;
  • stocare 32 sau 64 GB, fara slot de card;
  • baterie 3220 mAh si tehnologie Quick Charge care oferă în jur de 6 ore de funcţionare cu doar 15 minute de încărcare;
  • LTE, nanoSIM, NFC;
  • difuzoare puse pe partea frontală, ca la HTC One;
  • ruleaza Android 5.0 “L” Lollipop care va aduce si securitate sporita, functii imbunatatite de economisire a vietii bateriei;

Fiind produs in colaborare cu Motorola, ramane de vazut daca va aparea oficial in Romania, precum si in oferta Vodafone.

Specificatiile sunt extraordinare si arata foarte bine ca design (argintiu sau albastru), personal as fi preferat si negru, insa ramane de vazut carei categorii se va adresa datorita dimensiunilor.

Nexus 6: Space to explore.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎10-07-2012
0

Re: Motorola Nexus 6

Salut!

Frumos echipamentul! Poate ne spun cei de la Vodafone daca au in plan sa-l comercializeze si la noi?

Vodafone UK il ofera de anul trecut inca din ce am vazut...

Membru cu acte în regulă
Postări: 371
Înregistrat: ‎09-10-2012
0

Salut, mfd10000!

Din pacate nu detinem informatii cu privire la comercializarea acestui model in reteaua noastra. Am trimis mai departe feedback-ul tau in speranta ca in viitor il vom avea disponibil in oferta si te invit sa te abonezi la sectiunea "Noutati" de pe forumul nostru si vei fi notificat la fiecare informatie postata in aceasta sectiune:smileywink:.

Multumesc, 
Ana

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎15-05-2015
0

Buna ziua,

Si eu doresc sa achizitionez un Nexus 6 de la Vodafone Romania.

Va rog sa aduceti si in Romania acest telefon.

O zi excelenta!

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 803
Înregistrat: ‎03-04-2012
0

Salut, AlexGrecu!

Recomandarea mea este sa te abonezi la topicul Noutati, iar in momentul in care un telefon nou va fi adaugat in portofoliul Vodafone, vei fi notificat.

Multumesc,
Adrian