MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 325
Înregistrat: ‎09-02-2012

În MyVodafone - Servicii, nu se poate activa nimic

[ Editat ]

În MyVodafone, dacă în sectiunea „Extraopțiuni” se pot activa și dezactiva acestea, în secțiunea „Servicii” doar se pot dezactiva serviciile. Dacă vreau să activez opțiuni de Internet pe mobil spre exemplu, nu am posibilitatea. Ele nu apar în MyVodafone. Am verificat atât pe contul meu, cât și pe contul cumnatului meu. Atât eu cât și cumnatul avem abonamente Mega 6. Nu cred că ar dăuna nimănui ca în MyVodafone să existe posibilitatea activării opțiunilor de Internet pe mobil. Vă rugăm să transmiteți solicitarea la cei ce se ocupă de MyVodafone... care ar fi bine să citească și singuri pe secțiunea dedicată MyVodafone pe forum.

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

Re: În MyVodafone - Servicii nu se poate activa nimic

Emoticon fericit

" pai tu vrei si pe mama, vrei si pe tata....... "

de s-ar putea face tot din my vodafone, atunci *222 nu si-ar mai justifica existenta...

zic si eu....

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru cu acte în regulă
Postări: 325
Înregistrat: ‎09-02-2012

No, d-apoi stai fără grijă, că nici de la ghidul *222 și nici de la *100# nu se pot activa toate serviciile. Cred că deja ai citit aici.

Operatorii de la *222 (bănuiesc că la ei te referi când zici că „nu și-ar mai justifica existența”) ar trebui să fie pentru cei ce nu se descurcă doar cu „Andreea” și nici cu *100#, pentru cei ce nu au calculator și/sau conexiune la Internet, sau au doar 15 MB/lună... și pentru cei care vor să rezilieze contractele! Emoticon foarte fericit

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012
0

Buna sarighiol,

Iti multumim pentru feedback, l-am adresat departamentului implicat.

Multumesc,

Alina

Începător
Postări: 11
Înregistrat: ‎12-04-2012
0

buna dace nu merge umts in maxut sasi

Începător
0

de ce nu merge apel video in zona maxut iasi

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012
0

Buna 0727350454,

Pentru a realiza un apel video este necesar doar ca acesta fie initiat de pe un telefon 3G, aflat in aria de acoperire Vodafone 3G, catre un telefon compatibil 3G, aflat tot intr-o zona cu acoperire 3G.

Daca  se indeplinesc aceste conditii, te rog, sa imi dai mai multe informatii despre zona de unde incerci sa initiezi apelul. Numarul catre care incerci sa intiezi apelul video apartine tot retelei Vodafone?

Multumesc,

Alina

Începător
0

am nokia 6120c tot de la vod.si tot in zona sun apel video tot pe tel compatibil 3g nu merge ma da imediat la apel voce

Începător
0

cred ca in zona nu aveti 3g pacat ca sintem in 2012

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna 0727350454,

Te rog sa imi trimiti mesaj privat cu numarul de telefon pe care vrei sa il apelezi sa verificam daca posibilitatea de apel video activata.

Multumesc,

Ramona