MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎22-10-2015
0

ACTUALIZARE ABONAMENT

Buna ziua,

Acum o luna mi-am schimbat vechiul contract de abonament de date cu unul nou, contractul l-am reinnoit intr-unul din magazinele partener vodafone arsis. insa de atunci si pana acum, contul meu de my vodafone nu mi-a actualizat noul abonament de date, asa cum ar fi corect, plus de asta si cand apelez *123#, imi apare tot vechiul abonament. Mi se pare absurd caci nu este in ordine, plus de asta am si niste extraoptiuni dubioase care imi apar atunci cand vreau sa aflu consumul de trafic de internet. 

Highlighted
Membru de bază
Postări: 192
Înregistrat: ‎09-03-2015

Re: ACTUALIZARE ABONAMENT

@AtenaG a scris:

Buna ziua,

Acum o luna mi-am schimbat vechiul contract de abonament de date cu unul nou, contractul l-am reinnoit intr-unul din magazinele partener vodafone arsis. insa de atunci si pana acum, contul meu de my vodafone nu mi-a actualizat noul abonament de date, asa cum ar fi corect, plus de asta si cand apelez *123#, imi apare tot vechiul abonament. Mi se pare absurd caci nu este in ordine, plus de asta am si niste extraoptiuni dubioase care imi apar atunci cand vreau sa aflu consumul de trafic de internet. 

Buna,

Te rog sa redirectionezi catre echipa de chat. Apare pe orice pagina a site-ului Vodafone, arata ca in imaginea de mai jos si vei fi preluat in cel mai scurt timp posibil.

Daca ai intrebari cu caracter general, nu ezita sa apelezi la noi.

O zi frumoasa!

Capture.JPG

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎23-08-2016
0

Buna dimineata.

As dori sa stiu daca pot schimba tipul abonamentului meu curent din contul MyVodafone.

Multumesc,Sorin.

Moderator
Postări: 56
Înregistrat: ‎06-01-2013
0

Salut, sorin77444!

Pentru mai multe detalii in ceea ce priveste situatia ta, te rog sa ne contactezi prin una din metodele de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/index.htm

Multumesc,
Andreea