MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Re: Activare Factura electronica/ dezactivare factura tiparita

Buna Flo62,

Solicitarea ta a fost rezolvata.

Multumesc,
Alexandra

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎04-03-2015
0

Buna ziua,

Am si eu o problema cu factura electronica. Desi cand ma conectez online imi arata ca factura electronica este activa, vad acest mesaj in dreapta ecranului cand intru pe factura, zice ceva de genu: "Factura electronică pentru acest cont de client este activată." totusi eu nu primesc nici un email cu factura. Cred ca nu am primit niciodata factura pe email, poate sa ma ajute cineva? Cand aveam nevoie de factura tot timpul trebuia sa ma conectez pe myvodafone. Acum chiar as dori sa o vad si pe email.

Va multumesc,
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

@pgianina a scris:
Buna ziua,

Am si eu o problema cu factura electronica. Desi cand ma conectez online imi arata ca factura electronica este activa, vad acest mesaj in dreapta ecranului cand intru pe factura, zice ceva de genu: "Factura electronică pentru acest cont de client este activată." totusi eu nu primesc nici un email cu factura. Cred ca nu am primit niciodata factura pe email, poate sa ma ajute cineva? Cand aveam nevoie de factura tot timpul trebuia sa ma conectez pe myvodafone. Acum chiar as dori sa o vad si pe email.

Va multumesc,

Buna,

Am rugamintea sa apelezi la echipa de chat pentru asistenta.

CHAT.jpg

Multumesc!