MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎30-08-2012
0

Activare cont myvodafone

Salut,

Mi-am facut cont de myvodafone cu un numar de orange, care asteptam sa fie portat in vodafone. Dupa portare(ca si inainte) la orice incerc sa accesez imi apare mesajul "Accesul la această pagină este restricţionat pentru rolul dumneavoastră." De asemenea primesc o data pe saptamana mesaj pe telefon sa imi activez contul de myvodafone cu un anumit cod. Trebui sa fac un nou cont ?

Multumesc,

Alex.

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Re: Activare cont myvodafone

Buna atitirisca si bine ai venit pe forum!

Lasa-mi, te rog, un mesaj privat cu numarul de telefon in cauza pentru a putea face verificarile necesare.

Multumesc,

Alina

Membru cu acte în regulă

Buna atitirisca,

Ti-am lasat un mesaj privat. Te rog sa imi confirmi daca este ok.

O zi frumoasa!

Multumesc,

Alina

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎13-09-2012
0

Salut,

Im cer scuze pt raspunsul tarziu. Contul este ok in ideea ca il pot accesa. Am cateva neclaritati:

- dupa logare pot vedea si numarul de orange portat(ar trebui sa fie singurul din punctul meu de vedere) si cel temporar de vodafone folosit pana la portare

- dupa modificarea contului sau mai degraba crearea celui nou(care are ca username numarul de telefon) vechiul cont nu mai poate fi folosit drept urmare si noul user de pe forum cu care postez acum

-ar mai fi unele intrebari legate de suma de plata de pe factura in ideea ca abonamentul e in jur de 100 RON pe luna, si pt prima factura de 10 zile am platit 130 RON, iar acum pt o luna intreaga ar trebui sa platesc 234

Alex.

Membru cu acte în regulă
0

Buna atitirisca01,

Ti-am lasat un mesaj privat.

O zi frumoasa!

Multumesc,

Alina