MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

Aplicatia MyVodafone afiseaze gresit minutele incluse in abonament

Aplicatia MyVodafone afiseaza mereu "Minute nationale nelimitat" si cadranul e in consecinta mereu plin. Asta nu corespunde cu realitatea abonamentul meu neavand optiunea de "Minute nationale nelimitate" ci un numar limitat de minute nationale. Daca fac click pe centrul cadranului mi se detaliaza corect optiunile din abonament precum si minutele utilizate. Problema o am doar la minute traficul de internet e afisat corect. Am reinstalat aplicatia am sunat la *222 Probabil se vre sa fiu indus in eroare ca sa vorbesc peste numarul de minute pe care le am crezand ca am "nelimitat"
Vizitator
0

Re: Aplicatia MyVodafone afiseaze gresit minutele incluse in abonament

Chiar su update-ul la ultima versiune 3.1.8 nu rezolva problema
Highlighted
Membru cu acte în regulă
Postări: 371
Înregistrat: ‎09-10-2012
0

Salutare! Am avut o disfunctionalitate pe partea aceasta, insa acum este totul in regula.

Ana

Vizitator
0

Intr-adevar s-a rezolvat. Multumesc.
Nou venit
Postări: 3
Înregistrat: ‎27-02-2018
0

Aplicatia imi da eroare, nu afiseaza creditul, ce optiuni am active pe cont. Am pierdut premii pentru ca nu pot activa ce primesc la promotie, de ex: minute si mesaje nationale nelimitat. Cand am apasat pe Activeaza aplicatia a dat eroare, nu s-a activat nimic, nu am primit nimic pe numar, nici mesaj de confirmare nici acces sa pot suna. La *222 daca sun nu raspunde robotul Andreea, nu se aude nimic apoi se inchide. Am incercat de pe ambele numere, am incercat si de la bunica, de pe mai multe telefoane. Sa iau din nou cartela noua, am una de doua zile, ce sa mai fac?
Moderator
Postări: 690
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Buna, Alexandru!

Ne-ai apelat de pe numere care se aflau in perioada de gratie? In cazul in care da, este important sa stii ca din aceasta cauza nu ai reusit sa iei legatura cu colegii mei. 

Cu privire la celelalte situatii mentionate, precum ti-am spus si la o pastare anterioara, iti recomandam sa iei legatura cu noi. Ne poti scrie aici: https://goo.gl/cZe1gP.  

Multumesc,

Madalina

Vizitator
0

Se pare ca problema reapare din cand in cand vreo doua zile mi-a afisat minute nelimitate desi nu am un astfel de abonament.

Acum vad ca si-a revenit

Vizitator
0

Vizitator
0

Aplicația da rateuri nu mai afișează deloc opțiunile din abonament. Merge când vrea ea. Am dezinstalat și instalat iar dar tot degeaba. Asta după ce tocmai mi-am dat silința să completez un chestionar pentru Vodafone referitor la aplicație. La următorul chestionar o să fiu mai exigent.
Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Ne pare rau ca ai intampinat probleme cu aplicatia, niceguy

Trebuie verificat contul impreuna cu colegii mei prin apel la numarul *222 sau completand formularul de aici.  

Te mai asteptam pe forum cu intrebari si opinii legate de serviciile si produsele pe care le oferim.

Tudor

Vodafone