MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Începător
Postări: 20
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Aplictia myVodafone google

De o saptamana aplicatia imi afiseaza mesaje de eroare : probleme de conectare sau ecran alb sau doar un numar de teelefon. eu in cont am doua numere si de cand am primit un email cu creearea unui cont my Vodafone pentru al doilea numar nu mai functioneaza. am restartat, dezinstalat , vad factura si toate celelalte doar cost control ceea ce ma intereseaza nu merge.
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Aplictia myVodafone google

Buna danielkid!

Situatia mentionata de tine in postarea aceasta si in alte postari a fost escalata catre departamentul tehnic. Vom reveni cu informatii imediat ce primim raspuns.

Iti multumim pentru intelegere!

O zi frumoasa!

DNA
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎09-06-2012
0

Aceeasi problema o am si eu, si foarte multi alti utilizatori care posteaza comment-uri pe pagina aplicatiei in Google Play Store (pe care aparent nu le citeste nimeni de la Vodafone, ce sa mai vorbim de a raspunde la ele). Problema variaza de la o eroare ca pagina de cost control nu a fost gasita la aparitia unei pagini simple constand dintr-un drop-down menu continand numerele de telefon si textul 'cost suplimentar' - fara alte informatii. Problema apare de cel putin o saptamana si a fost remediata sporadic, ca apoi sa se strice iarasi la scurt timp.
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Buna DNA,

Imi pare rau pentru neplacerile cauzate de nefunctionarea serviciului, te asigur ca situatia va fi remediata in cel mai scurt timp. 

Multumesc,
Alexandra

Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

Alexandra_M te rog sa definesti termenul "in cel mai scurt timp" pentru ca se pare ca superlativul este inteles diferit sau mai bine zis este formulat ambigu.

Nici mie nu imi merge aplicatia.

Stiu ca aceasta aplicatie este oferita gratuit dar daca tot o oferiti macar sa functioneze.

Eu o folosesc de mult si mi s-a parut utila cu toate ca are unele limitari.

Acum nu imi mai merge de cateva saptamani bune desi nu e decat un link catre cost control aferent clientului.

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Buna niceguy,

Daca doresti, am rugamintea sa-mi trimiti un mesaj privat cu numarul de telefon pentru a putea fi notificat prin sms in momentul in care se va remedia situatia.

Multumesc,
Alexandra

Membru de bază
Postări: 195
Înregistrat: ‎31-03-2012

Salut
Pana lar remedierea situatiei ,care este reala(si la mine apk-ul asta e tare instabil) va propun sa intrati pe:
https://m.vodafone.ro/mobil/cost-control#menu

Apare exact ca în aplicatie.Puneti apoi link-ul la favorite si
gata.
Succes !!!
VODAFONE SEMPER FIDELIS !
DNA
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎09-06-2012
0

Am primit un mesaj acum cateva zile prin care eram instiintat ca situatia s-a remediat, dar din pacate cost controlul inca nu e disponibil in cea mai mare parte din timp. Penibil.