MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

Autentificare nereusita in My Vodafone!!

Am un abonament Vodafone cu nr. de telefon 0724604022.Mi-am facut cont in My Vodafone.Imi accepta numele de utilizator si parola si ma alasa sa intru dar cand vreau sa-mi vad factura sumara sau vreau sa intru in servicii tot imi scrie " AUTENTIFICAREA NU A REUSIT ".Care este problema ? Va rog sa ma ajutati!!!

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Autentificare nereusita in My Vodafone!!

[ Editat ]

Buna szuzy85 si bine ai venit pe Forumul Vodafone!

Te rugam sa reincerci acum si sa revii cu un raspuns.

In eventualitatea in care ramane la fel mesajul, delogheaza-te, sterge memoria cache din browser si logheaza-te din nou in cont.

Eu am facut cateva sincronizari in baza de date, astfel incat acele informatii sa poata fi vizualizate. In cazul in care nu as fi reusit acel lucru in acel moment, as fi completat un tichet catre colegii de la departamentul de suport pentru mai multe investigatii, tichet la care de obicei, se primeste un raspuns intr-un termen de 48 de ore. 

Multumesc,

Tudor.

Vodafone
Vizitator
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

Preblema rezolvata , am intrat si merge !!

Multumesc frumos!!

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎06-03-2012
0

Eu reusesc sa ma autentific, spune ca sint logat si apoi, cind vreau sa vad desfasuratorul convorbirilor spune ca nu sint autorizat...

Membru veteran
Postări: 536

Buna WiseWolf.

Trimite-mi, te rog, numarul tau de telefon pentru a verifica situatia contului tau de MyVodafone.

Multumesc,

Ramona

Vizitator
0

722676189

Membru veteran
Postări: 536

[ Editat ]

Buna WiseWolf.

Poti incerca, te rog, acum sa accesezi contul de MyVodafone si sa-mi spui daca poti vedea detalierea convorbirilor tale? Incearca sa deschizi, te rog, pagina cu diferite browsere de internet.

Multumesc,

Ramona

Vizitator
Înregistrat: ‎08-03-2012
0

Am si eu o problema cu un alt cont... Am un cont mai vechi, pe numarul 0731717719, si mi-am uitat parola, am incercat sa recuperez parola, am bagat parola, codul primit prin sms, dau "activeaza" [parca], si dupa ma redirectioneaza catre pagina de logare, fara sa-mi scrie vreun mesaj, gen, parola a fost resetata/salvata sau ce mesaj scrie... Si nu merge sa ma loghez nicicum pe acel cont. Ma intereseaza ceva pe acel cont si am nevoie urgent.

Membru de bază
Postări: 196

[ Editat ]

Buna iKanYST,

Asa cum am discutat, m-am ocupat eu de contul tau. Sa-mi confirmi ca este totul in regula.

Multumesc,

Valentina

Vizitator
0

Sorry, am incercat si de pe Chrome si spune:

Accesul la această pagină este restricţionat pentru rolul dumneavoastră.

Am mai multe nr. de telefon asociate cu cel primar si mai am si webhosting, adica am aceleasi date

de login si acolo pentru administrare... Poate va foloseste la ceva...