MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Ce iti doresti de la MyVodafone pe mobil?

Va invitam sa ne oferiti feedback-ul si sugestiile voastre cu privire la aceasta aplicatie.

MyVodafone App.jpg

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎14-01-2013
0

Re: Ce iti doresti de la MyVodafone pe mobil?

s-o pot instala si pe sisitem de operare win. phone!!!!!!! ne discriminiati pe aia care avem  astfel de telefoane!!!!!!! nu putem participa la nici un concurs care implica aplicatia myvodafone!!!!!!!

Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

@attizol a scris:

s-o pot instala si pe sisitem de operare win. phone!!!!!!! ne discriminiati pe aia care avem  astfel de telefoane!!!!!!! nu putem participa la nici un concurs care implica aplicatia myvodafone!!!!!!!

Buna,

Din pacate nu avem un raspuns pentru solicitarea ta. Insa ai acces din browser la pagina mobila https://m.vodafone.ro, care ofera aproape toate functionalitatile din aplicatie.

Multumesc!

Membru cu acte în regulă
Postări: 325
Înregistrat: ‎09-02-2012
0

[ Editat ]

1. Îmi doresc să se miște mai repede decât ochiii mortului... Până ce reușește să încarce aplicația aceasta, trec 8 secunde, atât pe o conexiune de 500 Mbps, cât și pe 3G Vodafone. Credeam că sunt de vină telefoanele mele, dar am constatat că și în Samsung Galaxy S7 tot așa greu se mișcă.

2. În secțiunea ”Oferte pentru numărul tău”, nu am văzut niciodată nimic, nici când eram sub contract, nici când expirase contractul.De asemenea nici în secțiunea „Ofertele tale”.

3. Ar fi fost foarte utilă pentru conturile de abonamente să existe în aplicație opțiunea de a utiliza punctele de loialitate pentru a reîncărca o cartelă prepaid. ESTE FOARTE RĂU FAPTUL CĂ ACEASTĂ OPȚIUNE POATE FI FOLOSITĂ NUMAI DACĂ MERGEM ÎNTR-UN MAGAZIN VODAFONE.

În rest, e utilă aplicația: se vede Cost Control, poți vedea oricând apelurile detaliate, poți găsi repede un magazin Vodafone. 

Stimați moderatori, știu că veți trimite sugesiile mai departe, însă ar trebui ca programatorii care se ocupă de aplicație să citească aici măcar săptămânal dacă nu zilnic, nu să aștepte să le pice para mălăiață... Odată ce nu citesc sugestiile noastre, dovedesc faptul că sugestiile clienților sunt pentru ei egale cu zero. 

Highlighted
Moderator
Postări: 56
Înregistrat: ‎06-01-2013
0

Salutare, sarighiol !

Iti multumim frumos pentru feedback-ul comunicat, mesajul tau ne ajuta. Acesta a fost adresat dezvoltatorilor. Te mai asteptam in viitor aici daca ai solicitari legate de aplicatia MyVodafone pentru smartphone.

Multumesc,
Andreea