MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Ce iti doresti de la MyVodafone?

@maionez a scris:

si eu imi doresc aplicatia myvodafone pentru windows 8.1

Buna!

Apreciem sugestia aceasta. Am trimis-o catre echipa in cauza.

O zi frumoasa!

Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎27-01-2012
0

Vad ca ultima sugestie catre echipa in cauza a fost trimisa in 2014, concurenta care a trecut la alt nume in septembrie-octombrie 2015 a lansat deja o aplicatie asemanatoare in magazinul Windows Phone, din pacate voi reactionati foarte greu.

Membru de bază
Postări: 192
Înregistrat: ‎09-03-2015

@ionas11 a scris:

Vad ca ultima sugestie catre echipa in cauza a fost trimisa in 2014, concurenta care a trecut la alt nume in septembrie-octombrie 2015 a lansat deja o aplicatie asemanatoare in magazinul Windows Phone, din pacate voi reactionati foarte greu.

Buna,

Iti multumim pentru feedback.

O zi frumoasa!

Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎07-06-2012
0

Buna ziua,

N-ar fi rau sa integrati cost control international. Cam ce face pagina https://www.vodafone.ro/personal/servicii-si-tarife/abonamente/apeluri-internationale/tarife-standar...

dar sa afiseze costul in functie de aboamentul clientului.

Cu neplacuta surpindere am aflat ca taxati 0.45 min apel catre Irlanda ...avand abonament RED 25.

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎19-09-2012
0

Buna ziua ce imi doresc eu de la contul...my vodafon...sa se poata inchide usor si repede in cazul in care a fost creat de o alta persoana  cum este cazul meu am primit mesajul pe telefon contul my vodafon a fost creat si eu nu stiu despre ce  e vorba la *222 Robotul nu stie sa te rederctioneze eu nu am acces sa intru in el ca nu stiu parola si contu ramane deschis si il folosete o persoana necunoscuta pt mine..daca ma poate ajuta cineva ..ii multumesc

Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

@astraltaxi a scris:

Buna ziua ce imi doresc eu de la contul...my vodafon...sa se poata inchide usor si repede in cazul in care a fost creat de o alta persoana  cum este cazul meu am primit mesajul pe telefon contul my vodafon a fost creat si eu nu stiu despre ce  e vorba la *222 Robotul nu stie sa te rederctioneze eu nu am acces sa intru in el ca nu stiu parola si contu ramane deschis si il folosete o persoana necunoscuta pt mine..daca ma poate ajuta cineva ..ii multumesc

Buna,

Pentru verificarea situatiei ne poti contacta prin una dintre variantele de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/index.htm.

Multumesc!

Highlighted
Colaborator debutant
Postări: 52
Înregistrat: ‎07-08-2013
0

Salutări! Eu unu mi-aș dori de la My Vodafone să apară și ofertele personalizate, pentru a evita așteptarea în vederea contactării unui consultant. De exemplu, eu doresc să achiziționez un iPhone 7 plus, la fidelizarea unui abonament, de o valaore mare. Acesta cu un abonament NOU cu o valoare de 49euro, este 484 euro, iar în cadrul contului meu nu-mi apare oferta pentru numărul meu. Ar trebui să luați aminte și de la ”concurență”, la modul să arătați ce fel de discount aplicați diferitelor categorii de abonați.Mulțumesc!

Membru
Postări: 30
Înregistrat: ‎13-03-2013
0

asa cum am scris si in review-ul din Google Play, mi-as dori rezolvarea problemei de compatibilitate cu Android-ul. update-urile de securitate au inceput sa curga aproape lunar si de fiecare data se dezintaleaza automat aplicatia MyVodafone...este singura la care patesc acest lucru dintre toate aplicatiile instalate. in ritmul asta probabil la un momentdat o sa renunt sa mai reinstalez aplicatia...

Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

Buna,

Va multumim frumos pentru feedback-ul acodat! Il vom avea in vedere.

Multumesc!

Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

Mi-aș dori să pot folosi punctele de loialitate pentru a reîncărca o cartelă direct din aplicația MyVodafone, făra a mai fi nevoit să merg într-o reprezentanță.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone