MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎25-01-2017
0

Re: Ce iti doresti de la MyVodafone?

Nu îmi merge sa folosesc cei 1.5GB cadou Myvodafone...Va rog rezolvați problema
Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎25-01-2017
0

Am activat opțiunea si nu mi-a dat nimic
Moderator
Postări: 170
Înregistrat: ‎21-12-2015
0

Buna!

Pentru a verifica, te rog sa ne contactezi prin una din variantele de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/index.htm

Multumesc.

Membru veteran
Postări: 656
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

[ Editat ]

După ultimul update am observat că reîncărcarea unei cartele se poate face cu plata pe factură sau cu cardul direct din aplicație. Există vreo speranță să se poată reîncărca o cartelă din aplicatia MyVodafone folosind punctele de loialitate?

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Moderator
Postări: 170
Înregistrat: ‎21-12-2015
0

andyground a scris:

După ultimul update am observat că reîncărcarea unei cartele se poate face cu plata pe factură sau cu cardul direct din aplicație. Există vreo speranță să se poată reîncărca o cartelă din aplicatia MyVodafone folosind punctele de loialitate?

Buna!

Vom tine cont de sugestia ta.

Multumesc.

Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎10-03-2017
0

Unde mai pui ca fix asta cu administrarea nr de pe un singur cont le-am propus si eu celor de la Vodafone. Ce coincidenta. Ma bucur ca nu-s singurul nebun de pe aici.

Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎10-03-2017
0

Ce coincidenta stranie, der_ruhestand, Fix aceleasi lucruri cu un singur cont pentru administrarea nr le-am propus si eu. Ma bucur ca nu sunt singurul nebun de pe aici.
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎15-03-2017
0

buna ziua ! ce imi doresc de la my vodafone !? pai asi dori ca bonusurile primite de internet sa le pot activa si pe alt numar de abonament existent in contul meu;de exemplu eu mai detin un nr de internet un modem mobil si la ora actuala pe nr de voce am pana pe 26 mai internet nelimitat ,iar pe aplicatia my vodafone particip la concursul acela de bonusuri aniversare am primit 10 gb si continui pana la sfarsitul promotiei adica pana la 20 gb dar vreau ca acest bonus sa il transfer pe celalalt numar atat timp cat pe cel de voce am nelimitat si mai ales ca bonusul se acorda in aprilie din cate stiu eu deci imi este inutil pe nr de voce  sau sa am posibilitatate sa aleg ce vreau sa fac de exemplu am avut bonusuri si de 1 gb si 2 gb dar nu pot sa transfer acest bonus ,va rog sa activati aceste obtiuni macar la nivel de abonament .

va multumec si va dores o zi buna !!! 

Highlighted
Membru veteran
Postări: 656
Înregistrat: ‎17-04-2012

Mi-aș mai dori să se poată afișa și vechimea numărului cât timp a fost pe cartelă și cât pe abonament.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Începător
Postări: 27
Înregistrat: ‎11-05-2015

Buna.

Imi doresc ca aplicatia de chat cu operatorii (umani) Vodafone sa fie din nou disponibila si in pagina myvodafone.ro (pe PC), nu doar din aplicatia de mobil. Este extrem de frustrant cand vre/trebuie sa scrii explicatii mai lungi pe ecranul telefonului.