MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎11-12-2017
0

Re: Ce iti doresti de la MyVodafone?

de ce nu pot sa vad apelurile si mesajele efectuate?

Moderator
Postări: 660
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Buna,

Ai incercat sa intri in contul de MyVodafone si din aplicatie, dar si de pe un browser? Unde anume mai exact ai intrat?

Contul tau de MyVodafone este creat in mod corect deci ar trebui sa poti vedea informatiile dorite. Le regasesti pe prima pagina la sectiunea Cost Control. Aici ai optiunea Vezi toate costurile. Ulterior, dupa ce vei accesa aceasta sectiune, vei regasi optiunea Detaliere Apeluri. Aici vei avea atat apelurile efectuate, cat si mesajele in cauza.

Multumesc,
Madalina
ld
Vizitator
Înregistrat: ‎27-05-2016
0

Sa fie afisat un istoric al punctelor de loialitate primite, macar pe ultimele 6 luni.

INTREBARE :

Ele se acorda la valoarea facturii din luna respectiva cu respectarea conditiei ca valoarea medie a facturilor pe ultimele 6 luni sa fie mai mare de 30 euro (de ex : pentru cazul meu de a fi incadrat la TITANIUM, 30-60 euro) sau se acorda mereu la valoarea medie a facturilor pe ultimele 6 luni ?

LIVIU

Highlighted
Vizitator
Înregistrat: ‎30-03-2018
0

Salut..mi-am facut de curand ab la vodafone prin portare..am instalat aplicatia dar nu imi apar informatiile pe care alti utilizatori le au..cum ar fi minute,sms.mb.cost.etc...va rog sa ma ajutati...

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎01-06-2018
0

Mi-as dori de la aplicatie, in primul rand sa functioneza (imi spune acces restrictionat), ca sa pot spune ce mi-as dori.Emoticon frustrat

Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎19-03-2018
0

Buna, mishu1990!

Ne cerem scuze pentru intarzierea cu care raspundem.

Poti adresa situatia catre colegii mei prin apel la numarul  *222 sau completand formularul de aici.  

Te mai asteptam pe forum cu intrebari si opinii legate de serviciile si produsele pe care le oferim.

Luiza

Vizitator
0

Buna, Imbuzan_Petrica!

Ne pare rau ca aintampinat probleme.

Aceasta situatie trebuie adresata  catre colegii mei prin apel la numarul  *222 sau completand formularul de aici. Te vor ajuta cu verificari.

Luiza  

Vizitator
0

Buna, ld!

Informatii despre grupele de loialitate si conditiile de primire a punctelor sunt disponibile aici:

Luiza