MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Ce iti doresti de la MyVodafone?

Buna tuturor!

Va rugam sa scrieti aici sugestiile pe care le aveti.

Va multumim!

Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012
0

Re: Ce iti doresti de la MyVodafone?

Buna tuturor !!! Eu sunt primul care vine cu cateva sugesti.... Va erea dor de mn??Emoticon foarte fericit

1: Sa se actualizeze apelurile si sms-urile efectuate de pe cartelele vodafone.....  pe conturile my vodafone,asa cum este la abonemente....adica sa se actualizeze barim pe fiecare ora pe conturi....si nu odata pe zi,asa cum este acum...

2: Sa se bage pe my vodafone la sectiunea servicile noastre......si bonusul de 150 min /sms-uri...nati..../ min.....inter......care se ofera.....

3: As mai vrea ca se stearga modificarile noastre facute pe my vodafone....barim odata la 6 luni....sa se stearga...

Uiteti-va mai jos la ce ma refer......

screenshot.jpg

Multumesc mult !!!

Membru
Postări: 30
Înregistrat: ‎13-03-2013
0

Buna,

Cel mai important...imi doresc sa mearga Emoticon fericit

Din pacate atat site-ul cat si aplicatia de mobil sunt foarte instabile.

Aplicatia de android am dezinstalat-o acum 1 luna pentru ca dadea eroare in peste 80% din incercarile de a o folosi.

Site-ul are multe "bug-uri". Cred ca de prea multe ori atunci cand se deschide o fereastra noua ti se cere sa te autentifici in loc sa fii redirectionat catre pagina dorita (ma refer la informatiile despre tarife, abonamente etc.).

De asemenea, incepand de ieri am 2 abonamente pe acelasi nume. Nu stiu daca se va stabiliza in timp, dar momentan merge sub orice critica profilul meu. Nu pot sa accesez anumite informatii, nu pot sa selectez usor pentru care dintre numere vreau sa obtin informatii etc.

Din punct de vedere arhitectural, atat site-ul cat si aplicatia mi se par foarte utile si bine organizate.

De cel putin 3 ani folosesc aproape toate facilitatile oferite (plata, schimbare abonament, schimbare optiuni, activare roaming, incarcare cartela...) si cred ca CEA MAI BUNA IMBUNATATIRE care poate fi adusa site-ului este STABILITATEA.

Spor Emoticon fericit

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna!

Va multumim pentru sugestii, le-am adresat echipei in cauza.

O zi frumoasa!

Membru
Postări: 30
Înregistrat: ‎13-03-2013
0

[ Editat ]

Hello,

Mai vin eu cu o sugestie. Am aflat ca daca detii mai multe numere nu poti vedea "cost control" decat pentru numarul principal pe care s-a creat contul. Din cate am inteles, pentru celelalte e nevoie de conturi "secundare".

Cred ca ar fi util ca de pe un singur cont sa poti accesa toate informatiile legate de contractele detinute. (un switch intre numere ca in pagina "Serviciile mele")

O zi buna.

UPDATE: sunt 4 widgeturi si 6 sloturi disponibile (in "Pagina mea Vodafone")...cred ca s-ar putea crea widgeturi de cost control pentru fiecare numar in parte. cine are prea multe le poate schimba in functie de necesitati.

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

@der_ruhestand a scris:

Hello,

Mai vin eu cu o sugestie. Am aflat ca daca detii mai multe numere nu poti vedea "cost control" decat pentru numarul principal pe care s-a creat contul. Din cate am inteles, pentru celelalte e nevoie de conturi "secundare".

Cred ca ar fi util ca de pe un singur cont sa poti accesa toate informatiile legate de contractele detinute. (un switch intre numere ca in pagina "Serviciile mele")

O zi buna.

UPDATE: sunt 4 widgeturi si 6 sloturi disponibile (in "Pagina mea Vodafone")...cred ca s-ar putea crea widgeturi de cost control pentru fiecare numar in parte. cine are prea multe le poate schimba in functie de necesitati.

Buna,

Iti multumim pentru sugestie.

O zi frumoasa,
Alexandra

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎28-06-2012
0

din pacate dupa ultimul update al aplicatiei My Vodafone nu mai are nici widggeturi nici nu mai tine minte userul si nici nu mai comuta intre numerele de telefon in sectiunea cost control in plus nu mai merge ici asistenta. Altceva nu am incercat dar am senzatia ca nu mai merge nimic. De undde se poate lua aplicatia mai veche?
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎09-12-2012
0

odata ce ai facut update-ul nu prea mai ai cum sa o descarci din market, insa am gasit APK-ul la cautarea pe Google aici. mentionez insa ca nu am testat fisierul/aplicatia. probabil ca la versiunea curenta o sa se mai faca update curand

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎25-04-2013
0

Imi doresc ca utilizator de Windows Phone, sa am acces la aceasta aplicatie, asa cum au celelalte categorii de clienti. Multumesc!

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎28-09-2013
0

si eu imi doresc aplicatia myvodafone pentru windows 8.1