MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎16-12-2012
0

Cont MyVodafone nu imi arata toate numerele de telefon asociate

Salut,

De vreo cateva zile in contul MyVodafone nu vad decat un numar de telefon din cele pe care le am.

Mai mult nu pot sa imi vad factura in nici un fel.

Am incercat sa vorbesc la *777 sau *222 dar "celebra" Andreea ma redirectioneaza de fiecare data catre *200.

Cand dau la *200 imi spune sa contactez relatii cu clientii la *222.

Problema e ca nu pot plati nici factura online in conditiile in care nu mi se trimite factura prin Posta.

Am incercat si la *555 si degeaba. Robotul ma redirectioneaza catre *200.

Puteti sa ma ajutati?

Multumesc,

Bogdan

Moderator
Postări: 288
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Re: Cont MyVodafone nu imi arata toate numerele de telefon asociate

Buna, Bogdan!

Ne pare rau pentru timp mai mare de asteptare. Din pacate in aceasta perioada, dat fiind ultimele modificari pe partea de roaming,avem un numar mai mare de solicitari. Prin urmare, exista posibilitatea sa raspundem cu o anumita intarziere. 

Cu privire la soliictarea ta, e important sa stii ca, cel mai probabil, accesul oferit contului tau este cel de utilizator si nu cel de titular. Prin urmare, pentru a putea verifica si noi aceasta,  iti recomandam sa iei legatura cu noi fie apeland la *222, fie completand formularul de email de aici https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contact/index.htm .

Multumesc,

Madalina

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎21-09-2017
0

Re: Cont MyVodafone nu imi arata toate numerele de telefon asociate

Buna ziua.
Am si eu cateva probleme.
Astăzi, dupa 2 saptamani de cand mi s-au portat numerele la Vodafone mi s-au sters si mie numerele provizorii si le pot folosi pe ale mele pe care le-am portat. Si din cauza asta cred, pe contul de la MyVodafone nu imi mai văd ambele numere (am 2 abonamente). Până astăzi le vedeam pe toate 4 - si cele portate si cele provizorii. As vrea sa schimb si numele de utilizator, deoarece e pe numarul provizoriu si vreau sa fie pe numarul meu.
Si ultima problema este ca nu îmi mai văd factura.
Va multumesc si sper sa se rezolve cat mai repede.