MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru
Postări: 30
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Re: Cum schimb numarul de telefon din contul MyVodafone

Asa sa-l intrebi pe taica -tu

Membru de bază
Postări: 196
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna, Copyright!

Da-mi te rog, intr-un mesaj privat numarul tau vechi de telefon si un numar de contact. Iti voi sterge eu contul si apoi va trebui sa iti faci un cont nou cu userul pe care il doresti pentru noul tau numar de telefon.

Multumesc,

Valentina

De-al casei
Postări: 57
Înregistrat: ‎14-02-2012
0

[ Editat ]

Vali, sa-i stergi si memoria lu' Ginel cu aceasta okazie, are mare nevoie.

Recomand un master delete pentru inceput

Membru de bază

Salutare tuturor,

Am rugamintea sa pastrati un ton corespunzator acestui forum si sa nu faceti offtopic. 

Multumesc,

Valentina

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎26-02-2012
0

habar n-am de sa-ti dau mesaj privat deoarece acest forum este diferit fata de forumurile normale unde dai click pe utilizator si dai pm.
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎26-02-2012
0

Mi-a sters pana la urma contul un reprezentant vodafone dar din pacate cred ca nu l-a sters cum trebuie deoarece pe langa faptul ca mi s-a creeat contul fara sa-mi pot alege eu un username, cand am vrut sa intru pe forum a trebuit sa folosesc adresa de la servici si alt user deoarece vechiul meu user si adresa de mail de yahoo apar ca fiind folosite deja ! Este aiurea rau de tot ... deci in concluzie tot nu s-a rez. problema ci s-a incalcit mai tare!

Highlighted
Membru de bază

[ Editat ]

@Copyriqht a scris:
habar n-am de sa-ti dau mesaj privat deoarece acest forum este diferit fata de forumurile normale unde dai click pe utilizator si dai pm.

Buna,

Daca dai click pe userul meu apare pagina cu detalii despre utilizator.  Aici, in dreapta, sus, la rubrica "Date de contact" apare "Trimite un mesaj privat acestui utilizator". 

Multumesc,

Valentina