MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Erori Istoric Plati

Buna mariusc,

Iti multumesc pentru mesajul privat. Pentru numarul mentionat, le-am solicitat colegilor mei din departamentul tehnic sa verifice situatia descrisa de tine. In urma acestor verificari mi-au transmis faptul ca situatia s-a remediat. 

Imi poti confirma, te rog, ca este totul in regula acum?

Multumesc,

Irina.

Colaborator debutant
Postări: 41
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Intr-adevar s-a remediat...

Intrebarea este pana cand ? Pana la o noua plata a facturii online de pe site-ul MyVodafone ?!?!

Membru de onoare

Buna mariusc,

Colegii mei mi-au transmis faptul ca dublarea platilor a fost corectata. Daca mai intampini probleme la urmatoarea plata, nu ezita sa ne anunti.

De asemenea, daca mai ai alte intrebari sau solicitari, suntem aici sa te ajutam.

Multumesc,

Irina.

Colaborator debutant
0

Problema de la sesizarea cu numarul 889065 referitor la istoric plati nu s-a remediat nici azi, sambata, 14.05.2012. Solicitarea este de mai mult de 4 luni.

Atasez o imagine din Istoric Plati de pe un cont MyVodafone.

Colaborator debutant
0

Problema de la sesizarea cu numarul 889065 referitor la istoric plati nu s-a remediat nici azi, marti, 22.05.2012. Solicitarea este de mai mult de 4 luni.

Atasez o imagine din Istoric Plati de pe un cont MyVodafone.

Membru de onoare

[ Editat ]

Buna mariusc,

Solicitarea pe care o mentionezi este deja rezolvata. Le-am cerut colegilor mei din departamentul tehnic sa faca noi verificari pe contul tau pentru rezolvarea acestei situatii. In momentul in care am un raspuns, revin la tine cu el.

Multumesc,

Irina.

Membru de onoare

Buna mariusc,

Colegii mei din departamentul tehnic mi-au confirmat faptul ca solicitarea ta a fost rezolvata. Daca mai intampini astfel de situatii, nu ezita sa ni le comunici.

Multumesc,

Irina.

Colaborator debutant
0

Am observat ca s-a remediat eroarea de pe Istoric Plati... Am mai scris o data ca ma intreb pana cand este totul in regula, pana la urmatoarea plata online ?! Caci asta observ ca se intampla... Pana in luna noiembrie 2011 nu a fost nici o problema si totul functiona. Din luna decembrie 2011 s-a schimbat ceva: desi platesc mai mult decat factura apare 0 rest de plata, iar pana in luna noiembrie 2011 aparea rest de plata cu minus suma platita in plus...

Highlighted
Colaborator debutant
0

Problema de la sesizarea cu numarul 889065 referitor la istoric plati nu s-a remediat nici azi, vineri, 22.06.2012 pentru un cont MyVodafone. Solicitarea este de mai mult de 5 luni. Culmea este ca pe alte doua conturi apare totul in regula. Ma intreb pana cand ?!?! Nu stiu de ce in luna decembrie 2011 s-au facut modificari in sistemul MyVodafone - Istoric Plati astfel incat sa se dea totul peste cap.

Atasez imaginile din Istoric Plati de pe conturile MyVodafone.

Colaborator debutant
0

Acum aveti atasata o imagine pe un cont care apare corect.