MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Colaborator debutant
Postări: 41
Înregistrat: ‎24-01-2012
0
Soluţie acceptată

Erori Istoric Plati

Am trimis de nenumarate ori e-mail-uri pe adresa de e-mail persoane.fizice_ro@vodafone.com cu erorile care apar pe Istoric Plati in MyVodafone, dar nu s-a remediat nimic. Platile apar de 2 ori pe Istoric Plati, una decontata si cealalta (aceeasi plata) apare "In asteptare". Cand se va remedia aceasta eroare din MyVodafone ?!

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Erori Istoric Plati

[ Editat ]

Buna mariusc.

Imi poti trimite, te rog, un mesaj privat cu numarul tau de telefon si un prinscreen al situatiei descrise de tine. Am nevoie de aceste informatii pentru a verifica.

Multumesc,

Ramona

Colaborator debutant
0

Am atasat imaginea cu Istoric Plati.

Colaborator debutant
0

Si inca o imagine din alt cont cu Istoric Plati.

Colaborator debutant
0

Astazi, vineri, 13.04.2012, am fost contactat de un reprezentant de la relatii cu clientii si mi-a promis ca va trimite solicitarea la Departamentul Tehnic. Mi-a promis ca va reveni cu un raspuns (numar de sesizare), dar nu s-a intamplat acest lucru. Am mai facut o sesizare in acest sens inregistrata cu numarul 889065.

Membru veteran
Postări: 536

Buna mariusc.

Verificam ce se intampla cu contul tau si revenim cu un raspuns.

Multumesc,

Ramona

Colaborator debutant
0

[ Editat ]

Astazi, marti, 17.04.2012 am observat ca s-a remediat eroarea de pe Istoric Plati... Ma intreb: pana cand este totul in regula, pana la urmatoarea plata online ?!

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

In cazul in care mai apare vreo eroare, te rog sa ne anunti, insa sunt sigur ca totul va fi in regula.

Colaborator debutant
0

[ Editat ]

Problema de la sesizarea cu numarul 889065 referitor la istoric plati nu s-a remediat nici azi, sambata, 21.04.2012. Solicitarea este de mai mult de 3 luni.

Atasez o imagine din Istoric Plati de pe un cont MyVodafone.

Membru de onoare
Postări: 1.749

Buna mariusc,

In cazul in care nu i-ai lasat numarul tau Ramonei, imi poti trimite mie un mesaj privat cu el pentru a verifica eroarea din print screen.

Multumesc,

Irina.