MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
HVO
Începător
Postări: 20
Înregistrat: ‎05-07-2012
0
Soluţie acceptată

Incarcare cartela prepay din MyVodafone

Salut,

Am incercat de curand sa incarc din MyVodafone o cartela prepay cu plata pe factura Vodafone, dar primesc mereu acelasi mesaj care spune ca "numarul tau nu este autorizat sa efectueze reincarcari cu plata pe factura Vodafone".

Pana nu demult (cand am schimbat abonamentul si implicit si numarul de telefon) puteam sa incarc cartele prepay.

Cum se poate "autoriza" numarul?

Multumesc.

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Re: Incarcare cartela prepay din MyVodafone

Salutare HVO,

Lasa-mi, te rog, numarul tau de abonament intr-un mesaj privat pentru a te putea ajuta in "autorizarea" lui. :-)

De asemenea, pentru siguranta contului tau, te rog ca, in cadrul mesajului privat, sa imi confirmi urmatoarele: data ta de facturare, luna in care esti nascut si modalitatea prin care primesti factura (format electronic sau tiparit).

Pentru a trimite mesaj privat este necesar sa dai click pe numele meu. Se va deschide o fereastra ca cea de mai jos unde vei avea aceasta posibilitate:

Pm Cristina.jpg

O zi faina!

Multumesc,

Cristina

HVO
Începător
Postări: 20
Înregistrat: ‎05-07-2012
0

Am trimis.

Multumesc.

Membru cu acte în regulă

Salut,

Ti-am lasat un mesaj privat. Am autorizat numarul pentru a efectua reincarcari.

Astept sa imi confirmi daca totul este in regula.

O zi faina!

Multumesc,

Cristina

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎24-03-2013
0

Cum pot face eu asta personal ?

Membru cu acte în regulă
0

Salut sTyLe,

Ma bucur ca doresti sa inregistrezi personal numarul, insa in aceasta situatie te putem ajuta noi, reprezentantii Vodafone.

Te rog sa imi trimiti intr-un mesaj privat numarul de telefon de pe care doresti sa efectuezi reincarcari. De asemenea, in cadrul mesajului, te rog sa imi confirmi numele intreg al titularului, data nasterii acestuia, data de facturare si modalitatea prin care se primesc facturile (tiparit sau electronic).

Pentru a trimite mesaj privat este necesar sa dai click pe numele meu. Se va deschide o fereastra ca cea de mai jos, in care vei avea aceasta posibilitate:

Pm Cristina.jpg

O seara frumoasa!

Cristina

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎05-10-2012
0

Daca te rog, ma poti ajuta si pe mine? Am ceasi problema cu reincarcarea unei cartele prepay cu plata pe factura.

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna Lumilux,

Trimite-mi, te rog numarul in cauza intr-un mesaj privat pentru a-l verifica.

Multumesc,

Roberta

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎17-07-2017
0

Numarul meu nu este autorizat pentru a putea reincarca o alta cartela vodafone . Ma puteti ajuta? . Multumesc