MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru
Postări: 33
Înregistrat: ‎18-02-2013
0

NU POT activa bonusurile de internet castigate in MyVodafone

buna ziua. am castigat 2 bonusuri de internet la promotia dvs actuala. 1000, respectiv 10000 MB. am incercat activarea  a 1000 mb insa nu imi apare niciunde , nu am nici un sms cu acest bonus. am deschis si cei 10000 mb si am parcurs pasii , mai putin APASAREA butonului de activare onus din ultima fereastra. apoi, au disparut toate butoanele cu ACTIVARE bonus. cred ca aplicatia nu functioneaza corect.

Nou venit
Postări: 3
Înregistrat: ‎27-02-2018
0

Re: NU POT activa bonusurile de internet castigate in MyVodafone

La fel am patit si eu, nu pot activa bonusurile pe cartelele mele uneori, acum am pierdut minute si sms-uri nationale, maps pass, 10000 de mb, mai multe.... s-a rezolvat problema, cum? Nu vreau sa tot schimb cartela, acum am una nou-nouta de doua zile si din pacate s-a intamplat la fel.
Membru
0

exact asa patesc si eu. dispare butonul de ACTIVARE BONUS.

in plus, aplicatia se blocheaza. am filmat cum se invarte roata aia un minut si ceva fara sa se opreasca...

aplicatia nu se actualizeaza !!! se bate cap in cap cu cost control !!!

concluzia mea e ca aplicatia nu functioneaza corect.

Moderator
Postări: 617
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Buna, amandurora!

Intr-adevar, exista situatii in care anumite bonusuri nu pot fi activate. Pentru aceaste situatie va recomandam sa luati legatura cu noi. Puteti face aceasta fie apeland seriviciul *222, fie completand acest formular: https://goo.gl/cZe1gP.

Madalina
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎07-03-2018
0

Eu am castigat minute si sms-uri nationale nelimitate si le-am activat (mi-a aparut si pe pagina principala a aplicatiei faptul ca am activat bonusul) si surpriza dupa ce am trimis eu mesaje nationale am facut cost suplimentar. Nu mi se pare corect, acum trebuie sa platesc si pentru asa-zisul castig! Rezolvati sa nu mai pateasca si alti oameni la fel!
Membru
0

aplicatia nu a fost testata si functioneaza prost

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎01-06-2012
0

Nici mie nu-mi apar sansele suplimentare. Azi am castigat 20 de sanse suplimentare si nu pot sa le folosesc, nu apar la premii, zice sa revin maine.  Si in alte zile am castigat cate o sansa suplimentare si tot asa.

Sa dau de un call centerist la *222 e aproape imposibil daca nu umilitor. Am lasat un mail dar nu ma astept sa mi se raspunda prea curand. Eventual poate ne puneti sa depunem si un dosar cu sina la sediu pentru 3 biscuiti, nu?

Apropo, poate implementati si suport pentru atasamente png, nu e "decat" cea mai populara extensie pentru screenshot-uri de pe telefon, poate scapam de a converti png in jpg. Suntem totusi in secolul 21.

Multumesc.

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎14-03-2018
0

Vizitator
0

Si eu am primit un bonus de 1000MB pe care l-am activat insa la cost control nu se regaseste desi in aplicatia my vodafone mi-a aparut ca a fost activat iar la "verifica premiile" imi apare la ststus "castigat".
Ma poate ajuta cineva? Multumesc!
Vizitator
0

Si eu am primit un bonus de 1000MB pe care l-am activat insa la cost control nu se regaseste desi in aplicatia my vodafone mi-a aparut ca a fost activat iar la "verifica premiile" imi apare la status "castigat".
Ma poate ajuta cineva? Multumesc!