MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎16-02-2012
0

Re: NU POT activa bonusurile de internet castigate in MyVodafone

Next: plângere la OPC!
Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎19-03-2018
0

Buna, tuturor!

Ne cerem scuze ca raspundem cu intarziere, dar si pentru inconvenientul creat.

Orice situatie trebuia adresata atunci catre colegii mei prin apel la numarul  *222 sau completand formularul de aici.  

Va mai asteptam pe forum cu intrebari si opinii legate de serviciile si produsele pe care le oferim.

Luiza

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎15-02-2015
0

buna , esti moderator , ai sunat vre-o data la *222 ? eu am sunat ,acolo o cucoana a spus ca nu pot activa optiunea de 3 zile net nelimitat pentru ca deja am activat-o ,  cand activezi o obtiune se primeste un sms iar la expirare din nou sms , eu nu am primit nici un sms , se poate verifica de vodafone dar nu se vrea 

concluzia mea este :  este un apk de tot rasul iar vodafone ignora reclamatiille si se bat cu pumnul in piept ca apk_ul lor este f.bun iar clienti sant niste mincinosi 

PS  

APK_ul mai are si alte probleme ....dar .....tot asa ....nu se face nimic...

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Ne pare rau pentru inconvenient, tasegaby! Te putem ajuta in aceasta situatie daca ne lasi un mesaj pe pagina de Facebook in momentul in care iti va expira bonusul de net nelimitat cu 3 zile si ti-l vom reactiva noi. Vom tine cont si de feedback-ul tau si speram ca experienta ta cu aplicatia sa fie tot mai frumoasa.

Tuodr

Vodafone
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎15-02-2015
0

vă mulțumesc , dar problema nu este cele 3 zile de net , 

problema este că aplicația chiar mai dă rateuri 

eram în Italia și vroiam să activez o ofertă care doar din MyVodafone se putea activa , tot apărea "serviciu indisponibil"

este frustrant să vezi că apicația are probleme iar reprezentanți vodafone să spună că totul este ok , parcă nu se vrea o înbunătățire , eu cred că este loc destul de îmbunătățire

la oferte sunteți de nota 10 , daca faceți MyVodafone de nota 10 ați fi    THE BEST

PS 

am câștigat  iar 3 zile de net nelimirat  Emoticon fericit)

Moderator
Postări: 62
Înregistrat: ‎18-06-2018
0

Iti multumim inca o data pentru feedback-ul acordat, tasegaby!

Vom face tot posibilul ca aceste lucru sa se schimbe in viitorul apropiat.

Te rugam sa ne scrii pentru a te putea ajuta in activarea bonusurilor dorite. Ai posibilitatea de a ne contacta prin mai multe canale. Ne poti apela la *222, poti completa formularul de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contact/index.htm sau ne poti scrie in privat pe pagina noastra de Facebook.

Multumesc,

Roxana

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎16-07-2014
0

aceeasi problema

imposibil de activat bonusul de net

in mod sigur asa isi bate joc marea firma vodafone de micii clienti romani

mi-e greata!

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Ne pare rau daca intampini probleme, buzatus. Te rugam sa mai incerci si acum activarea lor, iar daca nu reusesti, iti recomandam sa iei legatura cu colegii nostri prin una dintre metodele de mai sus, vom gasi o solutie.

Tudor

Vodafone