MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎12-10-2017
0

Probleme reincarcare din aplicatie

Buna ziua !
Am efectuat in cursul zile de 12 octombrie o reincarcare prin intermediul aplicatiei MyVodafone cu ajutorul cardului, in valoare de 6 euro.
Am primit mesaj de confirmare a platii atat pe telefon cat si pe email. Insa creditul nu a fost alocat contului si nici extraoptiunea nu a fost reinoita.
Mentionez ca este a treia oara cand ma confrunt cu o astfel de situatie, in urma efectuarii unei reincarcari. Deja devine destul de incomoda situatia.
Astept un raspuns si o rezolvare cat mai urgent posibil .
Multumesc pentru timpul acordat !
Moderator
Postări: 189
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Re: Probleme reincarcare din aplicatie

Buna,

Dorim sa verificam si noi aceasta situatie, insa pentru ca numerele de telefon si datele personale inregistrate pe codul de client sunt informatii protejate de politica de confidentialitate si nu pot fi facute publice, te rugam sa iei legatura cu noi. 

Poti face aceasta fie apeland la *222, fie completand formularul de email de aici https://goo.gl/Jct8aj.

Multumesc,

Madalina

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎12-10-2017
0

Am facut asta prin completarea formularului. Insa nu am primit nici un raspuns nici pana in momentul de fata. Iar acele 2-4 zile au trecut.
Iar optiunea *222 mi se pare imposibila. Lucrurile ar trebui sa fie simple.
Lipsa de seriozitate . Mai ales ca e a treia oara cand patesc asta.
Moderator
Postări: 189
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Colegii mei au acum un numar mai mare de solicitari si din aceasta cauza exista posibilitatea ca acel termen de raspuns sa fie mai mare. In situatia in care doresti, ne poti lasa aici adresa de e-mail de pe care ai trimis acea sesizare. 

Astfel, cu ajutorul informatiilor trimise vom putea verifica situatia contului tau si te vom putea ajuta cu drag. 

Multumesc,

Madalina