MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012
0

Re: Stergere cont My Vodafone

Salutare aeerdnai si bine ai venit in comunitate!

Te rog sa imi lasi un mesaj privat cu numarul de telefon pe care l-ai trecut de la cartela la abonament. Am sa te ajut eu cu modificarile necesare. Emoticon fericit

Pentru a trimite mesaj privat este necesar sa dai click pe numele meu. Se va deschide o fereastra ca cea de mai jos in care vei gasi aceasta optiune:

Pm Cristina.jpg

O duminica placuta!

Cristina

Highlighted
Începător
Postări: 13
Înregistrat: ‎03-02-2012
0

Buna ziua. As dori sa ma ajute cineva in legatura cu contul My Vodafone, din cate am inteles trebuie sters, dar nu reusesc ,nu gasesc aceea optiune ,si apoi sa-mi fac altu deoarece acum cam o luna mi-am facut un abonament nou iar nici pana in momentul asta nu s-a actualizat contul  ba chiar imi arata la nr de telefon cu totul alt numar Emoticon indiferent si nimic despre consturile mele si etc.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna Fluturas,

Te rog sa imi lasi un mesaj privat care sa contina userul tau de MyVodafone pentru a te putea ajuta cu aceasta cerere.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Irina - mesaj.JPG

Multumesc,

Irina

Începător
Înregistrat: ‎03-02-2012
0

Gata ti-am trimis PM cu contul meu.
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna Fluturas,

Astept detaliile solicitate pentru a te putea ajuta cu aceasta cerere.

Multumesc,

Irina

Începător
Înregistrat: ‎23-01-2013
0

[ Editat ]

gata mutlumesc, problema a fost rezolvata, am facut un nou cont . Mai o singura intrebare ??? cand mi-am  setat contul pentru forum am incercat sa-mi pun vechiul nume "Fluturas" si imi spune ca este luat Emoticon trist , chiar nu pot sa imi pun vechiul nume ? adica el nu a fost sters odata cu contul meu de il vede inca ca fiind utilizat ? Emoticon trist

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna dimineata Fluturas,

Ti-am lasat mesaj privat.

O zi frumoasa!

Roberta

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎26-07-2012
0

As dori si eu daca se poate stergerea contului vodafone .

Multumesc anticipat!

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎26-07-2012
0

[ Editat ]

numarul meu este 072xxxxxx

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012
0

[ Editat ]

Buna dimineata luk81,

Te rog, pentru siguranta contului tau, sa imi trimiti un mesaj privat care sa contina urmatoarele date: numele intreg al titularului, numele de utilizator al contului My Vodafone si data la care se emit facturile.

Am editat postarea ta intrucat numarul de telefon reprezinta o informatie confidentiala ce trebuie protejata.

Pentru a trimite mesaj privat, este necesar sa dai click pe numele meu. Se va deschide o fereastra, ca cea de ma jos, in care vei avea aceasta posibilitate:

Pm Cristina.jpg

Multumesc,

Cristina