MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎20-10-2012
0

Stergere cont my vodafone

Va rog sa-mi stergeti si mie contul de My Vodafone.

Multumesc.

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Re: Stergere cont my vodafone

Buna Lucyfire si bine ai venit pe forum!

Lasa-mi, te rog, un mesaj privat cu numarul de telefon in cauza pentru a te putea ajuta cu aceasta solicitare.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Multumesc,

AlinaAlina-Elena PM.JPG

Vizitator
Înregistrat: ‎21-03-2012
0

buna ziua,

din data de 6 nov 2012, am trecut nr meu de telefon 0722476699 la cartela vodafone. am incercat sa imi fac un nou cont pe my vodafone,dar nu am reusit deoarece vechiul cont inca este activ si nu a fost sters.

va rog sa imi stergeti dvs vechiul cont, deoarece doresc sa imi reincarc cartela vodafone online direct de pe site vodafone.

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

[ Editat ]

Salutare AlinaMihai,

Te rog sa imi lasi un mesaj privat cu numarul de telefon implicat pentru a te putea ajuta in rezolvarea acestei situatii.

Pentru a trimite mesaj privat, este necesar sa dai click pe numele meu. Se va deschide o fereastra exact ca cea de mai jos in care vei avea aceasta posibilitate:

Pm Cristina.jpg

O zi frumoasa!

Multumesc,

Cristina

Nou venit
Înregistrat: ‎02-05-2013
0

[ Editat ]

Buna ziua,

Va rog sa-mi stergeti contul myvodafone , intrucat doresc reactualizarea datelor pentru abonament , iar acest lucru observ ca nu il pot face in actualul cont.

Numarul de telefon este 072XXXXXXX

Va multumesc.

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna cristid86 si bine ai venit in comunitate!

Te rog sa imi spui despre ce date este vorba pentru a face verificarile necesare. Este posibil sa facem modificarile dorite fara sa fie nevoie de stergerea contului.

Am rugamintea sa-mi lasi aceste detalii intr-un mesaj privat pentru a proteja datele tale personale.

In cazul in care nu stiai deja, pentru a-mi trimite mesaj privat este necesar sa dai click pe numele meu de utilizator si se va deschide o fereastra precum cea din exemplu unde vei avea aceasta posibilitate:

Roberta.jpeg

Multumesc,

Roberta

Vizitator
Înregistrat: ‎06-05-2013
0

Doresc si eu stergerea contului myvodafone. Astept un raspuns despre cum pot proceda.

multumesc.

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

Iti pot sterge eu contul de MyVodafone. 

Am nevoie de un mesaj privat cu numarul de telefon aferent acestui cont si ma voi ocupa de aceste modificari in cel mai scurt timp posibil. 

Claudiu

Vizitator
Înregistrat: ‎26-06-2013
0

[ Editat ]

BUNA....IMI POTI STERGE SI MIE CONTUL DE MY VODAFONE (072xxxxxxx) MULTUMESC MULT!

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Buna cintarsimona si bine ai venit pe forum!

Te voi ajuta eu cu stergerea contului. Am sa te rog sa-mi trimiti un mesaj privat cu informatii legate de numarul respectiv.

Multumesc,

Alexandra