MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎16-06-2014
0

acces restrictionat my Vodafone

Buna ziua,
Am si eu o problema cu my Vodafone.Am facut recent un abonament online la dvs.dar contul ul my Vodafone imi apare ca fiind restrictionat. Va rog frumos sa ma ajutati pentru a rezolva aceasta problema.
Va multumesc,
O zi buna.
Highlighted
Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012

Re: acces restrictionat my Vodafone

Buna ziua !!!

Pentru ati primi asistenta din partea unui consultant Vodafone, trebuie sa apelati la chat. Te poti loga pe chat de pe orice pagina a site-ului Vodafone.

original.jpg

Va doresc mult succes !!!

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎16-06-2014
0

[ Editat ]
Nu pot deoarece sunt client nou si mi se spune sa iau legatura prin forum sau e-mail.
Va multumesc.
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

In aceasta situatie, trebuie sa contactezi prin e-mail la adresa forumsupport_ro@vodafone.com si sa ne oferi mai multe detalii cu privire la aceasta solicitare pentru a fi ajutat.  Emoticon fericit

Vodafone
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

[ Editat ]

@Zoly:

in cazul in care nu te poti folisi de chat, oti lua legatura cu un consultant Vodafone pe pagina lor de Facebook, sau poti urma sfatul lui Ionut, cu trimiterea de e-mail la adresa forumsupport_ro@vodafone.com,

Succes!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

directionarea catre adresa de email amintita este alternativa directa la Chat-ul online,dupa cum se poate observa in postarea Irinei.

Din cate vad,solicitarile ce tin de cont se rezolva numai pe anumite canale de suport.

Vodafone