MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎18-06-2012
0

istoric apeluri

vreau sa fac rost de un numar de telefon pe care nu l-am mai apelat de acum 2 ani.se poate oare sa gasesc in arhiva la vodafone apelurile din acea data? Emoticon foarte fericit

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

Re: istoric apeluri

[ Editat ]

Vorbind in termeni probabilistici, probabilitatea evenimenului ( gasirea numarului) este strict mai mica decat 1.

Nu dispera, evenimentul sigur are probabilitatea 1

Emoticon fericit

N-ai facut niciun  backup al contactelor? pe vreun server ?

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

[ Editat ]

Oelash a scris:

vreau sa fac rost de un numar de telefon pe care nu l-am mai apelat de acum 2 ani.se poate oare sa gasesc in arhiva la vodafone apelurile din acea data? Emoticon foarte fericit

Salut Oelash,si bine ai venit pe forum!

Din cate stiu eu,datele detinute de Vodafone cu privire la apeluri efectuate in trecut,sunt aceleasi care se gasesc si in MyVodafone.

Iar in MyVodafone,nu sunt pastrate date cu apeluri detaliate la  facturi mai vechi de 6 luni.

ScreenShot008.gif

Ionut

Vodafone
Vizitator
0

da...pai asta stiu ca pot vedea din ultimile 6 luni dar ma gandeam ca poate din intamplare vodafone pastreaza arhiva  apelurilor si de acum 2 ani sa zicem...dar nu prea cred Emoticon trist...

Vizitator
0

deci eu numarul pe care-l caut nu-l am in alta parte...daca-l vad il recunosc, mai stiu doar cateva cifre din el Emoticon foarte fericitEmoticon foarte fericit, in arhivele vodafone era singura mea scapare sa-l mai gasesc la istoricul apelurilor dar....Emoticon trist

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Oelash a scris:

deci eu numarul pe care-l caut nu-l am in alta parte...daca-l vad il recunosc, mai stiu doar cateva cifre din el Emoticon foarte fericitEmoticon foarte fericit, in arhivele vodafone era singura mea scapare sa-l mai gasesc la istoricul apelurilor dar....Emoticon trist

Ca sa evitzi pe viitor o astfel de situatzie neplacuta,itzi recomand sa adaugi contactele importante,in sectiunea MyVodafone>>Detaliere apelurile mele>>Agenda.

In felul acesta ,nu vei mai avea  grija numerelor de telefon.

Ionut

Vodafone
Vizitator

ok.ms de sfat

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012

Salutare Oelash.

Sunt pastrate facturile, inclusiv cu detalierea apelurilor, cu o vechime de pana la 18 luni. Ti le putem reemite cu o taxa de 0.8 euro fara TVA, pentru fiecare numar din factura pentru o luna si pentru cate luni vrei tu, adica daca ai 2 numere si doresti detalierea pentru amandoua, pentru o perioada de 3 luni, te vom tarifa cu 4.8 euro fara TVA.

In MyVodafone poti gasi detalierea doar pentru ultimele 6 luni.

Multumesc,

Tudor.

Vodafone