MyVodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎04-06-2013
0

Re: reincarcare

multumesc de sugestie, asa am facut Emoticon fericit

si spre deosebire de experienta de la *222, aici am dat peste o doamna/domnisoara foarte amabila (Sorina Calomfira), care mi-a raspuns la toate intrebarile si mi-a si promis un raspuns (pe mail) referitor la problema cu SMS-ul nereceptionat.

la chat aveti un 10 de la mine Emoticon cu limbă scoasă

Membru de bază
Postări: 192
Înregistrat: ‎09-03-2015
0

@zzozzo a scris:

multumesc de sugestie, asa am facut Emoticon fericit

si spre deosebire de experienta de la *222, aici am dat peste o doamna/domnisoara foarte amabila (Sorina Calomfira), care mi-a raspuns la toate intrebarile si mi-a si promis un raspuns (pe mail) referitor la problema cu SMS-ul nereceptionat.

la chat aveti un 10 de la mine Emoticon cu limbă scoasă

Buna,

Apreciem feedback-ul tau! L-am adresat catre cei vizati.

O zi frumoasa!

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎30-07-2017
0

Salut , am reincarcat de la un aparat acela rapid care poti cumpara si cafea de la el , ieri , 29.07.2017 in jurul orei 22 si nu am primit creditul platit , ce pot face ?
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎07-08-2018
0

Buna ziua,

Am reincarcat o cartela Vodafone de pe contul de abonat in dimineata aceasta si nici pana acum (22:21) nu a intrat creditul pe cartela respectiva, iar eu nu am primit niciun sms de confirmare. Imi puteti spune va rog ce s-a intamplat?

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna, Speranta1! Trebuie sa verificam daca abonamentul tau a fost intr-adevar taxat ori daca ai intampinat vreo problema. Pentru aceasta, te rugam iei legatura cu noi la numarul *222 / 0372022222 sau sa ne lasi un email pe adresa socialmedia_ro@vodafone.com cu numarul tau de abonament, cel pe care doreasi sa il reincarci, linkul de aici si cat mai multe informatii. Iti vom raspunde in cel mai scurt timp.

Tudor

Vodafone