Nokia

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎25-04-2014
0

nokia lumia 630

buna ziua. nokia lumia 630 este dual sim? pe internet am gasit ambele variante. m-ar interesa acest telefon  si mi-as dori sa fie dual sim.

Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012

Re: nokia lumia 630

[ Editat ]

Salutare.

Vodafone nu comercializeaza telefoane dual sim, dar daca totus iti doresti acest telefon il poti achiitiona de aici impreuna cu un abonament Vodafone.

De retinut ca, la eMAG se pot achizitiona telefoane numai cu abonamente noi. Achizitia prin reinnoire contractuala este posibila numai la operator.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Highlighted
Începător
Postări: 20
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

dar la telefonul asta text flow functioineaza si in limba romana?

Membru de onoare
Postări: 803
Înregistrat: ‎03-04-2012

Salut, danielkid!

In momentul de fata, functia Flow este valabila in sistemul de operare Windows Phone pentru urmatoarele limbi:

English (India); English (United Kingdom); English (United States); Hindi (Latin); Polish; Portuguese (Brazil); Russian; Spanish (Mexico); Spanish (Spain); Finnish; French (France); German; Arabic (Saudi Arabia); Italian; Turkish; Dutch (Netherlands).

Multumesc,
Adrian
Vizitator
0

buna ziua. la nokia lumia 630 trebuie micro sim? daca da il primesc gratuit la achizitionarea telefonului sau trebuie platit?cat?

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

[ Editat ]

Salut,

Nokia Lumia 630 este compatibil cu SIM normal(standard SIM)

Chiar daca cumperi acest model,insa daca sim-ul doresti sa-l utilizezi intr-un telefon cu microSIM/nanoSIM,il poti selecta in sumar comanda sa-ti vina acasa in pachetul comandat. Nu te costa nimic,iar schimbarea acestuia se poate face in orice magazin Vodafone,ori la *222.

Vodafone
Vizitator
0

buna ziua. la telefoanele nokia lumia(520, 630) se poate personaliza display-ul cu o poza din memorie? am vazut la cineva ca avea pe ecran meniul acela cu patratele.

Vizitator
0

buna! imi raspunde si mie cineva? ca vreau sa imi achizitionez un telefon cat este in aceasta perioda (campionatul reducerilor). va rog mult!

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

[ Editat ]

Buna, blonditza91!

Noua functie va fi disponibila din momentul in care Windows Phone 8.1 va fi lansat, iar pentru aceste dispozitive se va intampla curand.

Iti recomand sa urmaresti conferinta de mai jos incepand cu minutul 10:33, acolo vei gasi detaliile pe care le asteptai.

Poti face cu increderea achizitia unui Nokia Lumia 520 sau 630, insa personal, ti-l recomand pe cel din urma pentru caracteristicile tehnice mai avansate.

Tudor

Vodafone
Vizitator
0

buna ziua. mi-am achizitionat de o saptamana nokia lumia 630 si am cateva intrebari(nu am putut vizualiza manualul online si fizic nu l-am gasit in pachet cu telefonul):

1. cum pot personaliza tonul de apel cu o melodie de pe card?nu reusesc

2. cum pot sterge adresele de email cu care m-am conectat? daca vreau sa ma conectez cu alta adresa de mail ramane si aceea acolo.

3.daca las conexiunea de date activata imi consuma bateria mai repede? ce aplicatii sau cum vreti sa le spuneti imi consuma bateria ?

multumesc!

daca mai am alte intrebari o sa revin