Probleme de semnal

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎20-04-2017
0

Lipsa semnal Vodafone

Inca de ieri ma confrunt cu lipsa semnalului Vodafone in locatia de resedinta.Tot scriu la mesaje deoarece nu pot suna odata ce nu am semnal.Desi operatorii sunt online, se ignora total.Ma intristeaza faptul ca luati la cunostiinta problemele aparute dar mai simplu este sa va faceti ca nu le vedeti.Ar fi fost apreciat un raspuns vag, cam asa cum vi se impune sa-l dati "am luat la cunostiinta si verificam".Acum nu-l mai dati nici pe asta......La fel de trist este ca va laudati cu servicii de SF cand, in unele locuri nu reusiti sa asigurati nici minimul, servicii de voce !!!! Am verificat semnalul cu 4 telefoane pe care le am la Vodafone, nu sunt sim-urile de vina, nici telefoanele, locatia este Eselnita, Clisura Dunarii, judetul Mehedinti.Daca aveti un minim de profesionalism, va rog contactati-ma.George.PS.Nu pe telefon pentru ca nu merge reteaua Vodafone !!!

Moderator
Postări: 170
Înregistrat: ‎21-12-2015
0

Re: Lipsa semnal Vodafone

Buna!

Pentru aceasta situatie iti recomand sa ne apelezi la *777(pentru solicitarile de date)/*222(pentru solicitarile de voce), prin canalul de chat disponibil in aplicatie sau completand formularul de email de aici https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contact/index.htm .

O zi frumoasa,
Georgiana