Probleme de semnal

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎28-04-2013
0

Re: Postati zonele fara semnal/cu semnal slab Vodafone, cat si locurile unde apare congestie de rete

In str Radovanu nr 3 , Bucuresti ,sect 2, NU AM SEMNAL IN CLADIRE LA PARTER. MULTUMESC

Highlighted
Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Re: Postati zonele fara semnal/cu semnal slab Vodafone, cat si locurile unde apare congestie de rete

Salutare bogdantataru si bine ai venit in comunitate!

Imi pare rau pentru situatia prezentata.

Te rog sa imi trimiti un mesaj privat care sa contina numarul de telefon pe care il folosesti la aceasta adresa si detalii legate despre calitatea semnalului.

De asemenea, ar fi bine daca mi-ai putea oferi si un numar de telefon de contact.

Pentru a trimite mesaj privat este necesar sa dai click pe numele meu. Se va deschide o fereastra ca cea de mai jos in care vei avea aceasta posibilitate:

Pm Cristina.jpg

Multumesc,

Cristina

meh
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎26-11-2012
0

De 1 ora sau mai mult, cand incerc sa apelez pe oricine din orice retea pe ecran imi afiseaza "Retea mobila indisponibila" desi semnul telefonului pentru semnal indica maxim de semnal. Asta se intampla in Dambovita, orasul Gaesti.

meh
Vizitator
Înregistrat: ‎26-11-2012
0

Problema persista si la aceasta ora.

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Buna dimineata meh,

Te rog sa-mi spui daca situatia semnalului este in continuare aceeasi si sa-mi lasi numarul de telefon si adresa completa pentru a putea efectua verificarile necesare.

In cazul in care nu stiai deja, pentru a-mi trimite mesaj privat este necesar sa dai click pe numele meu de utilizator si se va deschide o fereastra precum cea din exemplu unde vei avea aceasta posibilitate:

Roberta.jpeg

Multumesc,

Roberta

Vizitator
Înregistrat: ‎26-02-2012
0

Buna seara,

De aproximativ 2 ore in urma unei ploi destul de puternice nu mai avem semnal in reteaua vodafone. Locatia este comuna Posesti, judetul Prahova. Este posibil sa fi fost afectat releul?

Va multumesc anticipat.

Membru de bază
Postări: 151
Înregistrat: ‎22-05-2013

[ Editat ]

Buna magda83 si bine ai venit pe forum!

Iti multumesc pentru sesizarea facuta. Situatia este cunoscuta si se va remedia in cel mai scurt timp posibil.

O seara placuta,

Georgiana.

Vizitator
Înregistrat: ‎26-02-2012

Multumesc tare mult pentru raspunsul prompt!

O seara placuta!

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎09-06-2013
0

As vrea sa va aduc la cunostinta ca nici in zona Politehnica - Lujerului si in zona metroului Lujerului nu prea este semnal Vodafone. Mi se intampla des in ultimul timp sa vb la telefon si sa aud un bip scurt si apoi sa mi se inchida convorbirea si imi apare pe ecran mesajul "In afara retelei". In seara asta de doua ori mi s-a intamplat sa mi se intrerupa apelul in timp ce vorbeam, va rog sa luati masuri, ca nu e normal sa fie probleme cu semnalul in Bucuresti, intr-o zona semicentrala, nu se aude clar, uneori ma aud cu ecou si se aude un zgomot pe fundal, semnalul Vodafone nu e bun. De asemenea si in zona Preziciei la West Gate Park, eu si colegii mei uneori intampinam aceeasi problema cu semnalul Vodafone. Se intampla sa nu avem semnal in cladirile de birouri. Multumesc si sper sa se ia in calcul ce scriem aici.

Membru de bază
Postări: 151
Înregistrat: ‎22-05-2013

Buna aprilia21 si bine ai venit pe forum!

Pentru a putea redirectiona solicitarea catre colegii implicati ca sa verifice situatia prezentata de tine, te rog sa imi oferi, intr-un mesaj privat, numarul de telefon pentru care intampini aceste dificultati, un numar de contact si situatia prezentata pe larg.

O zi placuta,

Georgiana