Probleme de semnal

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Semnal slab in sectorul 3 al capitalei

Buna,

Locuiesc in sectorul 3 al capitalei si, desi intreaga familie detine telefoane performante, avem probleme serioase cu semnalul indiferent daca atunci cand folosim telefonul suntem in interior sau in exterior.

Ce masuri se iau pentru imbunatatirea semnalului? Sau ce ar trebui sa facem pentru a putea beneficia la un nivel optim de serviciile dvs.?

Multumesc.

Vizitator
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Re: Semnal slab in sectorul 3 al capitalei

eu am semnalat acest aspect de cateva luni .am fost contactat o data la tel acum circa o luna si <asteptati o echipa de verificare .... si inca mai astept. intentionez sa trec la alt furnizor.locuiesc in zona timpuri noi mall vitan.

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna michutza trimite-ne, te rugam, un mesaj privat cu numarul tau de telefon, adresa exacta si descrierea situatiei.

Multumesc,

Ramona

Highlighted
Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

si eu am o problema in sector 3 zona Baba Novac . Am verificat contul https://forum.vodafone.ro/t5/user/viewprofilepage/user-id/37 dar nu exista optiune de mesaj privat.

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna Voinea. Pentru a trimite mesaje private trebuie sa activezi mesageria privata. Ma multe informatii poti gasi aici: https://forum.vodafone.ro/t5/Despre-comunitate/Activare-mesagerie-privata/td-p/917

Multumesc, Ramona

Vizitator
Înregistrat: ‎03-11-2014
0

Buna ziua,

Intampin aceeasi problema, care pare a fi una generala , tot in Sectorul 3.

Am facut mai multe sesizari in acest sens, niciun raspuns, desi operatorii Call Centerului precizeaza ca in maxim 48 de ore (alte ori 30 de zile, sau o saptamana ...) voi primi raspuns. Nu este o problema de telefon, oricine vine la mine are aceeasi problema.

Pe harta de semnal nu apare nici urma de zona cu slaba acoperire (oare de ce nu ma mira ? )

Cate sesizari si de la cate persoane diferite este nevoie sa se stranga pentru aceeasi zona, astfel incat sa va sesizati ?

Mi se pare ca este mai usor sa schimbam providerul de servicii, si acum, si mai ieftin.

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

@MihaiPetru a scris:

Buna ziua,

Intampin aceeasi problema, care pare a fi una generala , tot in Sectorul 3.

Am facut mai multe sesizari in acest sens, niciun raspuns, desi operatorii Call Centerului precizeaza ca in maxim 48 de ore (alte ori 30 de zile, sau o saptamana ...) voi primi raspuns. Nu este o problema de telefon, oricine vine la mine are aceeasi problema.

Pe harta de semnal nu apare nici urma de zona cu slaba acoperire (oare de ce nu ma mira ? )

Cate sesizari si de la cate persoane diferite este nevoie sa se stranga pentru aceeasi zona, astfel incat sa va sesizati ?

Mi se pare ca este mai usor sa schimbam providerul de servicii, si acum, si mai ieftin.

Buna,

Pentru a primi asistenta, te rog sa apelezi la echipa de chat.

chat.jpg

Multumesc pentru intelegere,
Alexandra