Roaming şi apeluri internaţionale

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎18-09-2013
0

Baietii de la vodafone aduc minute de acasa.....

Salut, am inteles ca orice abonament de peste 10 euro, in cazul de fata detin unul de 17 si altul de 10, beneficiaza de gratuitate cu un numar din Italia, timp de 3 luni.

Am pus aceasta intrebare printr-un mail catre vodafone, iar raspunsul a fost urmatorul:

"""Buna ziua,

In urma verificarilor  pe numarul 0737 076 729 am vazut ca aveti 600 de minute internationale pe mobil catre urmatoarele destinatii: Austria, Belgia, Cipru, Danemarca, Franta, Germania, Grecia, Ungaria, Italia, Olanda, Norvegia, Polonia, Portugalia, Spania, Suedia, Elvetia, Marea Britanie, Vatican.

Va dorim convorbiri placute.

Multumim

Echipa Vodafone""""

Calumea raspuns, stiu si eu ca am 600 minute, doar nu traiesc pe alta lume, sau cumva imi dati alea 3 luni gratuite din burta voastra?

Chiar nu poate nimeni sa imi dea un raspuns de bun simt? Pacat ca va bateti joc de clienti

Highlighted
Moderator
Postări: 18
Înregistrat: ‎24-06-2016
0

Re: Baietii de la vodafone aduc minute de acasa.....

Salutare!

Ne pare rau pentru situatia intampinata si pentru timpul mare de asteptare, insa este o perioada deosebit de aglomerata pe toate canalele de comunicare si de aceea raspundem cu intarziere.

Ai reusit, intre timp, sa primesti informatii legate de situatia descrisa de tine?

Flavius