Roaming şi apeluri internaţionale

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎13-03-2012
0

Re: Vodafone Passport

Salut,

Cu ce anume a fost inlocuita aceasta optiune? As dori sa stiu si eu totodata daca optiunea mai este activata pe abonamentul meu. Ultima data cand am utilizat serviciile de roaming mi s-a parut putin cam mare. Totodata, care mai sunt tarifele la aceasta optiune?

Multumesc!

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎06-02-2012

s-a inlocuit cu vodafone roaming pe zi 3.99 EUR/zi

eu am dezactivat vodafone passport din optiunile mele. el exista inca pentru cei ce nu au dezactivat aceasta optiune.

sincer vodafone roaming pe zi e foarte bun deoarece ai acces si la voce si la date la tarifele din tara.

Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎13-03-2012
0

In momentul in care lipsesti 10 zile din tara, platesti automat 39.9 euro.  Daca lipsesti o luna intreaga, platesti aproape 120 euro doar roaming. Cam mult consider eu.

Highlighted
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

[ Editat ]

Salut!

Un screen din Termeni si conditii

Selection_286.png

Mai multe detalii despre "Roaming pe zi",aici

Daca se dezactiveaza optiunea Vodafone Passport,nu se mai poate reactiva.

Ionut

Vodafone
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna stofarius,

Daca doresti sa verific existenta optiunii Vodafone Passport pe numarul tau, te rog sa imi lasi un mesaj privat cu acesta.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.
Irina - mesaj.JPG

Multumesc,

Irina

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎04-02-2013
0

Buna ziua

Inteleg ca nu se mai poate opta pt Vodafone Passport momentan, dar daca optiunea nu a fost dezactivata, sunt de parere ca informatii legate de zona de acoperire si tarife ar trebui sa mai existe undeva pe site. Imi cer scuze, dar eu nu mai dau de nici o informatie legata de chestiunile amintite mai sus.. Poate primesc putin ajutor. Multumesc anticipat.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Buna ziua

Buna georgianast si bine ai venit pe forum!

Iti multumim pentru aceasta sugestie, am trimis-o colegilor mei. 

Daca ai nevoie de informatii legate de taxarea ce se aplica cu optiunea Vodafone Passport, te rog sa imi lasi un mesaj privat care sa contina numarul tau de telefon si tara pe care o vei vizita.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Irina - mesaj.JPG

Multumesc,
Irina

Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎16-03-2012
0

Cine mai stie care sunt tarifele pentru Vodafone Passport in Grecia ?
Astazi plec si as avea nevoie de ele.
Am trimis si mesaj privat Irinei dar de aseara pana acum nu a zis nimic Emoticon trist
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Buna Kilobyte,

Te rog frumos sa-mi trimiti un mesaj privat cu numarul de telefon si te voi ajuta cu informatiile necesare.

Multumesc,

Alexandra

Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎16-03-2012
0

ti-am trimis