Samsung

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎26-03-2012
0

Accesorii de calitate superioara

Hello, citesc multe topicuri pe tema accesoriilor dar din experienta mea toate accesoriile cumparate de mine nu s-au ridicat la asteptarile mele. Eu am un samsung i9100 S2 si mi-e greu sa gasesc ceva de calitate. Va rog sa imi recomandati un site cu accesorii de calitate.

Multumesc anticipat!!

Membru de bază
Postări: 222
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

Re: Accesorii de calitate superioara

salut! incearca aici

sper sa nu fie considerata reclama.

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

[ Editat ]

Salut dorudamian75.

Am contactat Samsung Romania la numarul 08008SAMSUNG(080087267864) pentru ca eram si eu interesat iar raspunsul lor este ca telefoanele si accesoriile Samsung sunt distribuite in Romania catre operatorii de telefonie mobila prin intermediul firmei Gersim Impex. Astfel ca pentru a achizitiona accesorii Samsung originale, iti recomand sa te deplasezi in unul din magaziele Vodafone sau sa le achizitionezi de pe site-ul Vodafone, de la pagina https://www.vodafone.ro/shop/accesorii

Multumesc,

Tudor.

Vodafone
Vizitator
0

Rares intr-adevar e o optiune magazinul recomandat de tine dar sincer nu imi inspira prea mare incredere site-ul lor.

Tudor am intrat pe site-ul celor de la Gersim dar nu am gasit modelul meu Galaxy S II.

Iar search engine-ul vostru din magazinul online Vodafone nu merge, ii dau cauta si nu gaseste nimic.

Oare de la mine e vreo problema? 

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

[ Editat ]

Salut dorudamian75.

Am dat site-ul Gersim pentru a afla cateva detalii despre ei. Ei sunt distributori en-gros de telefoane si accesorii catre operatorii de telefonie mobila. Nu comercializeaza direct catre utilizatorul final. Am observat si ca Samsung Galaxy SII nu apare pe site-ul lor, insa daca ar fi aparut, ar fi fost afisate caracteristicile lui, asa cum sunt pe GsmArena.com.

La Vodafone Romania accesoriile pe care le poti gasi pentru telefonul tau sunt:

-Husa piele neagra pentru Samsung Galaxy SII I9100 ce se poate cumpara de pe site;

-Accesoriu toc dublu Samsung Galaxy I9100 Hoco - este disponibil in magazine Vodafone insa nu pot garanta stocul pentru ele;

-Carduri de memorie de 8GB, 16GB sau 32 GB;

-Incarcator auto compatibil Samsung Galaxy SII momentan nu se afla in stoc, insa ma pot interesa daca doresti.

Multumesc,

Tudor.

Vodafone
Vizitator
0

Cea mai difersificata oferta pt accesorii originale Samsung dar si alte brand-uri, o gama larga de preturi de unde poti sa alegi, am gasit la Quickmobile. Aveti careva experiente bune cu ei, cum sunt produsele?

aici link catre accesoriile originale:

www.quickmobile.ro/accesorii-samsung-originale

astept pareri. mersi