Samsung

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 18
Înregistrat: ‎28-01-2012
0

Re: Galaxy S Plus - pareri

Sunt foarte multumit de S Plus, update oficial 2.3.5, nu s-a restartat niciodata si nici nu s-a blocat, il am de 1 an, problema bateriei am rezolvat-o prin achizitionarea unui acumulator de 2700mAh de la Momax, asa ca durata la o folosire decenta a crescut la 5 zile.

Tanaka Senshin
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎10-11-2012
0

Salutare,

am si eu un Samsung Galaxy S plus si vreau sa fac un update de firmware de la versiunea 2.3.3 la versiunea 2.3.6.

Am incercat cu Kies-ul dar da eroare.

Imi puteti da o recomandare avand in vedere ca telefonul este inca in garantie.

Multumesc mult

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salut!

Recomandarea mea este sa incerci sa faci update-ul si de pe alte calculatoare. Colega mea, Cristina a dat aici un link catre un tutorial de pe site-ul Samsung.

Tudor.

Vodafone
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎04-12-2012
0

Buna,

Am si eu un Samsung Galaxy S Plus si mi s a spart tochscreen+ul . Stie cineva daca se gaseste de schimbat? Merci

Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

Un telefon reusit Emoticon fericit

Membru de onoare
Postări: 1.205
0

Buna @lilianatrifan

@lilianatrifan a scris:

Buna,

Am si eu un Samsung Galaxy S Plus si mi s a spart tochscreen+ul . Stie cineva daca se gaseste de schimbat? Merci

Te poti prezenta la orice reprezentanta Vodafone pentru  trimiterea acestui telefon la service. Costul reparatiei va fi suportat de tine. 

Iti recomand pentru viitoarele achizitii asigurarea mobila de la Vodafone care iti vine in ajutor in astefel de situatii Emoticon care face cu ochiul.

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎04-12-2012

Multumesc Cristina Emoticon fericit
Nou venit
Înregistrat: ‎03-01-2013
0

Buna, Am telefonul de 1 an si de ceva vreme am mari probleme cu trimiterea sms-urilor. Abia dupa 2,3 incercari reusesc (initial primesc mesaj "failed"), uneori este nevoie sa restartez telefonul. Am cautat pe google si am primit zeci de rezultate cu utilizatori cu aceeasi problema. Inteleg sa nu este ceva ce tine de telefon, ci este legat de retea sau de anumite up-date-uri. Mi se pare plauzibil, deoarece cand am fost plecata din tara nu am avut problema aceastala mesajele trimise (se trimiteau imediat, fara sa primesc mesaj failed). Ma puteti ajuta cu mai multe detalii? Ce ar trebui sa fac? Este extrem de neplacut

Membru de onoare
Postări: 1.205
0

Buna octavia

In momentul actual intampini problema descrisa? Te rog sa imi trimiti un mesaj privat cu numarul tau de telefon si voi inregistra o cerere catre departamentul tehnic pentru verificari suplimentare.

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Vizitator
Înregistrat: ‎01-02-2013
0

Probleme baterie Samsung Galaxy S Plus

Salut. 
Acumulatorul la telefon a luat-o razna in seara asta. Imi arata valori de 5%, 14%, 95%, dupa fiecare restart. Se incarca, dar foarte foarte incet, dupa minute bune in care nu reactioneaza deloc la incarcator.
Sa presupun ca este bateria, nu o problema de soft, nu?
Gasesc la Vodafone baterie pe stoc sau in alta parte?
Multumesc.