Samsung

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎31-05-2012
0

Galaxy S6 EDGE Gold

Buna,ma itereseaza sa stiu daca GAlaxy S6 EDGE GOLD face parte din portofoliul Vodafone,daca a fost in stoc si daca va mai reintra...Multumesc

Membru de onoare
Postări: 803
Înregistrat: ‎03-04-2012
0

Re: Galaxy S6 EDGE Gold

Salut, Stefi!

Telefonul Samsung GALAXY S6 Edge 4G 32GB, culoarea Auriu, este comercializat activ de Vodafone Romania.

Pentru a fi notificat in momentul in care stocul acestui model de telefon va fi alimentat, te rog sa folosesti urmatoarea optiune:

Capture.JPG

Multumesc,
Adrian
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎31-05-2012
0

Multumesc,am intrebat deoarece imi spusese un reprezentant Vodafone ca nu se afla in portofoliul vostru acest model.

Highlighted
Colaborator debutant
Postări: 52
Înregistrat: ‎07-08-2013
0

[ Editat ]

Salutari! Este cineva care a folosit destul de mult Samsung S 6 edge? Cam ce autonomie are?Multumesc!

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

[ Editat ]

Salut, TuDy23!

Ti-as recomanda review-ul foarte bun de la GSMArena, de aici. Acolo, ei spun ca telefonul ar trebui sa reziste 72 de ore in modul normal de utilizare, iar daca il folosesti intens, sa treaca totusi de 24 ore. Si pagina aceasta te va ajuta pentru a simula diferite scenarii de utilizare a bateriei pentru S6 Edge, dar si pentru alte modele. Daca il vei achizitiona, te asteptam si pe forum cu cateva cuvinte despre telefon.

Tudor

Vodafone
Colaborator debutant
Postări: 52
Înregistrat: ‎07-08-2013

Salut, Tudor!

Vreau sa mentionez ca sunt utilizator de iPhone 6 plus, dar ma bate gandul sa-mi achizitionez un S6 Edge plus, pana la aparitia "Marului" de la anu'.S6 Edge, este "gorgeous", iar S6 edge+, nu stiu daca exista vre-un grad de comparatie cu vre-un telefon de pe piata la ora actuala.Este mirific, si camera, si ecran si constructie..ce mai, este super! dar, parca nu m-as dezlipi de "mar"..orice model de telefon am avut, in afara de iPhone, l-am folosit 1 an, dupa care l-am vandut ca sa-mi iau iPhone..cred ca si "ecosistemul" lor este de vina. Oricum, daca am sa fac o achizitie in urmatoarele luni, am sa revin cu recenzie aici.

Numai bine!