Samsung

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎08-12-2014
0

Samsung Galaxy Note 4 liber de retea

Buna ziua,

Am o intrebare : daca comand online Samsung Galaxy Note 4 Auriu facand o prelungire de abonament il primesc liber de retea sau blocat in reteaua Vodafone.

Multumesc anticipat pentru raspuns.

Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

Re: Samsung Galaxy Note 4 liber de retea

Salutare.

Tinand cont ca Samsung Galaxy S4 este confirmat aici de catre un moderator ca fiind liber de retea sunt sigur ca si Samsung GALAXY Note 4 4G Auriu este la fel, liber de retea.

Oricum poti astepta si interventia unui moderator.

Spor la cumparaturi.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Vizitator
0

Multumesc mult pentru raspuns !

Pana imi raspunde un moderator raman cu speranta ca este liber de retea Emoticon fericit

Highlighted
cnm
Membru
Postări: 49
Înregistrat: ‎06-02-2013
0

La achizitie fara abonament e liber de retea, ca am luat eu unul, Ai reusit sa afli cum e la prelungire de retea?
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

[ Editat ]

Un produs de la Vodafone,daca este sa fie codat in retea,codat se achiziționeaza,indiferent ca este cumparat la liber sau cu reînnoire.Ca decodarea,in condițiile in care este cumparat la liber,este gratuita,asta-i altceva.

Se întâmpla ca unele modele sa fie comercializate libere de retea,indiferent de modalitatea achiziției. Emoticon fericit

Vodafone
Vizitator
0

Am primit telefonul .. din pacate e blocat in reteaua Vodafone.

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎27-11-2014
0

La ce abonament l-ai achizitionat!? Ai platit garantie!?
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎27-11-2014
0

Ma intereseaza sa trec de la cartela la abonament si sa iau note 4 la 0 euro si de asta vreau sa stiu daca mai trebuie platita vreo garantie! Stie careva daca primesc vreun discount avand in vdr ca mai am un abonament activ!?
Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012

[ Editat ]

Buna dimineata, James_H!

Plata in avans sau o garantia este solicitata de catre o baza de date automatizata, care are in vedere mai multe aspecte. Detalii vei gasi aici. Pentru informatii punctuale legate de abonamenul activ deja in retea, am rugamintea sa accesezi site-ul Vodafone si sa selectezi optiunea de a intra in legatura cu un operator prin serviciul Chat online:

Chat.JPG

Vei fi preluat de catre un consultant in cel mai scurti timp posibil, pentru a primi asistenta.

Multumesc,

Roxana

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

[ Editat ]

Cu siguranta,ti se va solicita o suma.In cel mai bun caz,sub forma de plata in avans.Adica,este un risc financiar de asumat semnificativ.

Mie mi-au solicitat plata in avans pentru un amarat de Smart 3(114 euro la liber),cu Smart 10,in conditiile in care am avut un abonament activ.Acum,ca vorbim de Note 4 la 749 euro la liber...  Emoticon care face cu ochiul

Vodafone